Materac ERGONOMIC COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ERGONOMIC COMFORTEO piankowy

    Materac ERGONOMIC COMFORTEO piankowy

    Materac dwustronny wykonany z pianki wysokoelastycznej oraz antybakteryjnej, zapewniający komfort i higienę snu

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

772,00 zł

Materac dwustronny wykonany z pianki wysokoelastycznej oraz antybakteryjnej, zapewniający komfort i higienę snu

W modelu Ergonomic zostały zastosowane dwie pianki o różnych właściwościach. Ponadto obie strony posiadają odmienny stopień twardości - możemy go obrócić w zależności od potrzeby. Materac posiada na całej powierzchni nacięcia i profilowania, przez co idealnie dopasowuje się kształtem do anatomicznej budowy ciała. Oprócz tego posiada siedem stref twardości, dzięki czemu idealnie odciąża kręgosłup, zapewniając regeneracyjny sen. Pianka wysokoelastyczna zastosowana w modelu gwarantuje sprężystość, przez co materac szybko wraca do pierwotnego kształtu. Drugim zastosowanym komponentem jest wyjątkowo przewiewna pianka antybakteryjna, zapewniająca ochronę przed alergenami takimi jak pleśń i bakterie. Ponadto dzięki swojej budowie pianka reguluje temperaturę ciała i zapobiega przegrzaniu. W zestawie pokrowiec w którym zastosowano siatkę 3D oraz dzianinę Thermo Spa, w celu zapewnienia jeszcze lepszej wentylacji i utrzymania właściwej temperatury ciała. Pokrowiec można bezproblemowo zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnej 60 st.C.

Pianka poliuretanowa: elastyczna pianka o gęstości 25 kg/m3, średnio twarda, tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów, odpowiednia dla alergików.

Pianka wysokoelastyczna: wyróżniają ją zalety takie jak wyjątkowa wytrzymałość i sprężystość. Dopasowuje się kształtem do zmiany położenia ciała śpiącej osoby, jednocześnie wracając do pierwotnego kształtu. Pianka przez swoją strukturę jest wyjątkowo lekka i przewiewna, co znacznie wpływa na higienę snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty