Materac BEGONIA COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac BEGONIA COMFORTEO piankowy

    Materac BEGONIA COMFORTEO piankowy

    Komfortowy materac wykonany z trzech rodzajów pianek, zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa i higieniczny sen.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 766,00 zł

Komfortowy materac wykonany z trzech rodzajów pianek, zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa i higieniczny sen.

Model Begonia należy do grupy materacy wysokich (25 cm). Dzięki zastosowanej technologii materiałów, jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Dedykowany osobom, które zmagają się z bezsennością, bólem pleców, a także osób starszych i alergików. Materac został wykonany z aż trzech rodzajów komponentów. Zastosowana pianka lateksowa została wytworzona w 20% z naturalnego mleczka kauczukowego. Zapobiega rozwojowi alergenów takich jak roztocza, bakterie czy grzyby. Posiada liczne punkty podparcia, a dodatkowo wyróżnia ją znakomita elastyczność. Pianka termoelastyczna odkształca się pod wpływem temperatury, w związku z czym daje efekt „zatapiania się” w materacu, przez co zasypianie będzie znacznie łatwiejsze. Pianka wysokoelastyczna zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa, a także jest odporna na odkształcenia. Zastosowanie tych trzech pianek zagwarantuje nie tylko najwyższy stopień higieny, ale także sprawi, że sen będzie jeszcze bardziej regeneracyjny i zdrowy. Model Begonia jest dwustronny, zatem możemy go obracać w zależności od potrzeb. W zestawie ekologiczny pokrowiec Natural, którego głównym komponentem jest naturalna bawełna. Obszyty na obwodzie siatką 3D, dzięki czemu powietrze jest właściwie odprowadzane z wnętrza materaca. Pikowany włóknem klimatyzującym. Przeznaczony szczególnie dla alergików, a także osób borykających się z nadmierną potliwością.

Pianka termoelastyczna: miękka pianka, która powoli odkształca się pod wpływem temperatury, przez co doskonale dopasowuje się do kształtu ciała wypoczywającej osoby. Zapewnia głęboki relaks i ułatwia zasypianie.

Pianka lateksowa: zawiera w składzie naturalne mleczko kauczukowe (20%). Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, przez co polecana jest szczególnie alergikom. Zapewnia najwyższą higienę snu, a także odpowiednie podparcie ciała. Doskonale dostosowuje się do kształtu sylwetki, przez co rozluźnia mięśnie.

Pianka wysokoelastyczna: zapewnia bardzo dobre podparcie sylwetki, doskonale podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa. Dzięki pęcherzykowatej budowie materiał ten jest oddychający oraz szybko powraca do pierwotnego kształtu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty