Materac SALUTE COMFORTEO piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SALUTE COMFORTEO piankowy

    Materac SALUTE COMFORTEO piankowy

    Dwustronny materac piankowy o właściwościach ortopedycznych z 7 strefami twardości pokryty eleganckim pokrowcem.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 121,00 zł

Dwustronny materac piankowy o właściwościach ortopedycznych z 7 strefami twardości pokryty eleganckim pokrowcem.

Model Salute to materac z wkładem wykonanym z pianki wysokoelastycznej o grubości 13 cm, który z obu stron obłożony jest 3,5-centymetrowymi warstwami pianki termoelastycznej moletowanej. Wyodrębniono w nim 7 pól twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp, co zapewnia maksymalny komfort snu. Odpowiednie podparcie poszczególnych partii ciała pozwala rozluźnić wszystkie mięśnie i zachować prostą linię kręgosłupa, dzięki czemu materac posiada właściwości ortopedyczne. Działanie prozdrowotne wspomagają antygrzybiczne i antyalergiczne właściwości zastosowanych komponentów. Salute może być z powodzeniem używany w sypialniach alergików i tych, zmagają się z chorobami układu oddechowego. Dodatkowo poziom higieny snu poprawia pokrowiec z przewiewnej dzianiny, który można zdjąć i wyprać. Materac Salute jest polecany wszystkim, którzy przywiązują dużą wagę do zdrowego środowiska snu. Może być stosowany obustronnie. Zaleca się jego obracanie co 3 miesiące. Jest odpowiedni do łóżek z regulowanym stelażem. Dostępny w różnych rozmiarach.

Pianka termoelastyczna: daje przyjemne uczucie delikatnego „zapadania się” w podłoże. Idealnie dostosowuje się do kształtów sylwetki pod wpływem nacisku i temperatury ciała, a po ustaniu ich oddziaływania powraca do swojego pierwotnego kształtu. Dopasowanie do budowy anatomicznej wspomaga specjalnie wyprofilowana powierzchnia.

Pianka wysokoelastyczna: dopasowująca się do sylwetki, lekka pianka o dużej wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Dzięki otwartym strukturom komórkowym zapewnia dobrą wentylację, co docenią osoby z problemem nadmiernej potliwości w czasie snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty