Materac SWISS MAGIC MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SWISS MAGIC MATERASSO piankowy

    Materac SWISS MAGIC MATERASSO piankowy

    Materac wykonany z bardzo żywotnej pianki wysokoelastycznej AventO2.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 803,00 zł

Materac wykonany z bardzo żywotnej pianki wysokoelastycznej AventO2.

Materac Swiss Magic został zbudowany z bloku pianki wysokoplastycznej AventO2 stworzonej na bazie olejku lawendowego i szwajcarskich roślin. To połączenie pozwoliło uzyskać piankę odporną na utlenianie się. Z uwagi na wysoką żywotność pianki, producent zapewnia 10-letni okres gwarancji na materac. Lawenda posiada bardzo kojące właściwości, które redukują stres i ułatwiają spokojniejszy sen. Model Swiss Magic posiada 7 stref twardości, więc doskonale dopasowuje się do ciała. Materac występuje w pokrowcu Lavender pikowanym z włóknem klimatyzującym. Materiał został nasączony olejkiem lawendowym, który działa antystresowo. Jeśli więc chcesz budzić się w pełni zrelaksowany i odprężony, materac Swiss Magic z pewnością Ci to ułatwi.

Pianka AventO2: To kolejna, nowatorska pianka w ofercie firmy Materasso. Do jej utworzenia użyto starannie wyselekcjonowanych szwajcarskich roślin. AventO2 wymaga specjalnego procesu produkcji, przez który zyskuje olbrzymią odporność na odkształcenia i utlenianie się. AventO2 rewelacyjnie "oddycha" i dobrze dopasowuje się do ciała. Ponadto materiał został delikatnie nasączony olejkiem lawendowym o kojącym działaniu. Dzięki temu na materacu łatwo jest się zrelaksować i zasnąć.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Jowita
2018-01-08

warto!

polecam bardzo :) dobra cena, wygoda, dobra jakość snu :)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty