Materac ERATO JANPOL lateksowo-kieszeniowy

  • Opinie: 7
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ERATO JANPOL lateksowo-kieszeniowy

    Materac ERATO JANPOL lateksowo-kieszeniowy

    Materac na gęstej sprężynie kieszeniowej, obustronnie obłożony warstwą pianki DUO.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 556,00 zł

Materac na gęstej sprężynie kieszeniowej, obustronnie obłożony warstwą pianki DUO.

Materac Erato stanowi połączenie lateksu i 7-strefowych sprężyn typu Multipocket, co daje znakomite dopasowanie się do kształtów ciała na całej długości. Obustronne zastosowano 4-centymetową warstwę DUO, stanowiąca połączenie wulkanizowanej razem płyty lateksowej i pianki termoelastycznej, która perforowana poprzecznie zapewnia świetną cyrkulacje powietrza. Tego typu kompozycja zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.

Lateks DUO: to surowiec, w którego skład wchodzi warstwa lateksu i pianki termoelastycznej, wulkanizowanych razem. Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz termoregulację podczas snu dzięki zastosowanych w nim perforacji.

Sprężyna Multipocket: prowadzenie wkładów sprężyn kieszeniowych, w których każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce było prawdziwą rewolucją na rynku materaców. Od tamtej pory materace dopasowują się do indywidualnej budowy każdej osoby, umożliwiając zachowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa podczas snu. By udoskonalić to rozwiązanie, producenci stosują sprężynę Multipocket, która jest znacznie gęstsza od klasycznej sprężyny kieszonkowej. Na m2 przypada ponad 500 sprężyn!Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Dominika
2018-08-30

:)

Świetny materac, bardzo jestem z niego zadowolona. Zakup w sklepie przebiegł bez zarzutu, dlatego polecam materac i sklep :)

Oceń 
Bernadetta
2018-02-22

super :)

Jestem bardzo zadowolona a zarazem zaskoczona, bo tej pory spałam na zwykłej wersalce, przejście na łózko z materacem, to po prostu coś niesamowitego, różnica jest nie do opisania, polecam :)

Oceń 
Justyna
2018-02-05

dobry :)

dobry produkt, dobrze się na nim śpi, kupiłam go dosyć nie dawno a już odczuwam różnice w odniesieniu do poprzedniego :)

Oceń 
Patrycja
2018-01-17

.

bardzo dobry elastyczny materac, z idealną dla mnie twardością czyli nie za twardy. warto go kupić :)

Oceń 
Gosia
2017-12-06

świetny materac

Bardzo dobry materac, śpi się na nim bardzo dobrze, polecam go wszystkim, którzy nie chcą zbyt dużo wydać a mieć świetny materac!

Oceń 
urszula
2017-11-23

Polecam

Bardzo dobry materac, fajna cena, bardzo wygodny, podczas prób różnych materaców w sklepie ten był dla mnie idealny, polecam :)

Oceń 
tOMEk
2017-09-22

spoko

spoko materac, po męczącym dniu fajnie jest sie na nim legnąć

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty