Materac MODULIA MULTI SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MODULIA MULTI SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Materac MODULIA MULTI SEMBELLA kieszeniowo-piankowy

    Model z wkładem kieszeniowym, uzupełniony pianką poliuretanową.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 169,00 zł

-340,00 zł 829,00 zł

Model z wkładem kieszeniowym, uzupełniony pianką poliuretanową.

Modulia Multi należy do kategorii materacy kieszeniowych. Podstawą jego budowy są sprężyny o wysokości 12 cm umieszczone w oddzielnych przegrodach. Gęstość ich rozlokowania wynosi 505 szt./m². Zewnętrzne powierzchnie materaca to natomiast pianka poliuteranowa chroniąca ciało przed naciskami mogącymi pochodzić ze strony sprężyn. Właściwości ortopedyczne zapewniają produktowi strefy o różnej twardości. Wrażliwość punktowa wkładu zapewnia odpowiednie dopasowanie materaca do budowy ciała użytkownika oraz pozwala na spokojny - niezmącany drganiami wywołanymi przez partnera - sen dwóch osób. Pianka poliuretanowa występuje w różnych stopniach gęstości po każdej ze stron. Uzyskano dzięki temu dwie powierzchnie użytkowe o innych twardościach, które mogą być stosowane naprzemiennie. Cechuje je elastyczność i przewiewność. Model Modulia Multi wyposażono w zdejmowany pokrowiec Silver. W jego strukturze znajdują się nici posrebrzane podnoszące znacząco higieniczność produktu. Tkaninę można czyścić w temp. 60 st.C. Materac powinien być stosowany wyłącznie ze stelażami bez regulacji. Zaleca się regularną zmianę powierzchni użytkowej. Wysokość: 19 cm. Formatka kieszeniowa objęta jest dziesięcioletnią gwarancją od producenta.

Sprężyna kieszeniowa: rodzaj wkładu składającego się ze sprężyn oddzielonych od siebie trwałym i przewiewnym materiałem. Każda z nich pracuje indywidualnie i ugina się zgodnie z poziomem nacisku.

Pianka poliuretanowa: trwały materiał używany do uzupełnienia wypełnienia. Dostępny jest w różnych poziomach gęstości, wpływających na twardość powierzchni materaca, w którym został zastosowany.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Wiola
2018-01-08

:)

Polecam! :))

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty