Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

    Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

    Średniej twardości materac kieszeniowo-kokosowo-termoelastyczny; w zdejmowanych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 784,00 zł

Średniej twardości materac kieszeniowo-kokosowo-termoelastyczny; w zdejmowanych pokrowcach do wyboru.

Wkład materaca Erebu Dream stanowią sprężyny kieszeniowe, które mają dużą odporność na odkształcenia, pracują bezszelestnie i zapewniają bardzo dobre podparcie dla ciała. Model obłożono obustronną płytą z włókna kokosowego o wysokości 2 cm. To właśnie kokos nadaje odpowiednio dużą twardość. Dzięki temu materac gwarantuje stabilne podparcie dla ciała i sprawdzi się dla osób o większej wadze. Twardy kokosowo-sprężynowy rdzeń materaca obłożony jest obustronnie pianką termoelastyczną (4 cm), która daje odczucie miękkości. Połączenie stabilnej podstawy oraz elastycznego obłożenia świetnie sprawdzi się zarówno dla osób o większej masie, jak i tych, które cenią twardsze, ale komfortowe materace. Materac standardowo występuje w pokrowcu Tencel, który można zamienić na jeden z innych dostępnych w ofercie producenta Janpol. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy i nadaje się do prania w temperaturze do 40°C.

Sprężyna kieszeniowa: Każda ze sprężyn została zamknięta w osobnej kieszonce, aby umożliwić bardziej niezależny sposób pracy całego wkładu. Materace ze sprężyną kieszeniową charakteryzują się bardziej punktowym dopasowaniem, nie tworzy się w nich efekt "niecki". Ponadto nie wydają żadnych dźwięków podczas przewracania się na nich i mają świetną żywotność.

Pianka termoelastyczna: To wyjątkowy materiał, który zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała. W przeciwieństwie do innych materiałów stosowanych w materacach pianka termoelastyczna wraca do swojej pierwotnej formy bardzo powoli. Dzięki tym właściwościom materace, które posiadają wkład z tej pianki, idealnie dopasowują się do ciała i redukują naciski, aby podczas spania wyłączyć mięśnie i w zupełności się zregenerować.

Włókno kokosowe: Jest powszechnie stosowane w twardszych materacach czy wypoczynkach. Włókno kokosowe pozyskiwane jest ze skorup kokosa, które następnie jest klejone lateksem. Tak powstała płyta usztywnia materac i zapewnia stabilne podparcie dla ciała. Ponadto w kokosie nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
hanna
2018-01-16

rewalcja

Polecam wszystkim bo materac jest pop prostu rewalacyjny !

Oceń 
Mariusz
2017-12-07

Fajny

Wykonanie, dobra cena fajnie spi się na nim

Oceń 
anka
2017-12-04

czysta przyjemność

Materac, dzięki któremu pozbyłam się porannych bóli kręgosłupa, Jest naprawdę wygodny a sen na nim to czysta przyjemność!

Oceń 
Jurek
2017-09-22

Twardy-dobry

Materac bardzo twardy ale takiego szukałem na mój kręgosłup. Polecam dl tych ktozy toleruja aż tak twarde materace.

Oceń 
Ella
2017-09-22

dobry materacd

Bardzo starannie wykonany materac Zdecydowanie twardszy od swojego poprzednika. Po trzeciej nocy miałam już poczucie pełnego komfortu. Polecam dla osób z problemami z kręgosłupem i dużą nadwagą.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty