Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

    Materac EREBU DREAM JANPOL kieszeniowo-piankowy

    Średniej twardości materac kieszeniowo-kokosowo-termoelastyczny; w zdejmowanych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 336,00 zł

Średniej twardości materac kieszeniowo-kokosowo-termoelastyczny; w zdejmowanych pokrowcach do wyboru.

Wkład materaca Erebu Dream stanowią sprężyny kieszeniowe, które mają dużą odporność na odkształcenia, pracują bezszelestnie i zapewniają bardzo dobre podparcie dla ciała. Model obłożono obustronną płytą z włókna kokosowego o wysokości 2 cm. To właśnie kokos nadaje odpowiednio dużą twardość. Dzięki temu materac gwarantuje stabilne podparcie dla ciała i sprawdzi się dla osób o większej wadze. Twardy kokosowo-sprężynowy rdzeń materaca obłożony jest obustronnie pianką termoelastyczną (4 cm), która daje odczucie miękkości. Połączenie stabilnej podstawy oraz elastycznego obłożenia świetnie sprawdzi się zarówno dla osób o większej masie, jak i tych, które cenią twardsze, ale komfortowe materace. Materac standardowo występuje w pokrowcu Stressfree, który dzięki odprowadzaniu nagromadzonych na skórze ładunków elektrostatycznych, pomaga szybciej uspokoić się i zasnąć. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy i nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

Sprężyna kieszeniowa: Każda ze sprężyn została zamknięta w osobnej kieszonce, aby umożliwić bardziej niezależny sposób pracy całego wkładu. Materace ze sprężyną kieszeniową charakteryzują się bardziej punktowym dopasowaniem, nie tworzy się w nich efekt "niecki". Ponadto nie wydają żadnych dźwięków podczas przewracania się na nich i mają świetną żywotność.

Pianka termoelastyczna: To wyjątkowy materiał, który zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury ciała. W przeciwieństwie do innych materiałów stosowanych w materacach pianka termoelastyczna wraca do swojej pierwotnej formy bardzo powoli. Dzięki tym właściwościom materace, które posiadają wkład z tej pianki, idealnie dopasowują się do ciała i redukują naciski, aby podczas spania wyłączyć mięśnie i w zupełności się zregenerować.

Włókno kokosowe: Jest powszechnie stosowane w twardszych materacach czy wypoczynkach. Włókno kokosowe pozyskiwane jest ze skorup kokosa, które następnie jest klejone lateksem. Tak powstała płyta usztywnia materac i zapewnia stabilne podparcie dla ciała. Ponadto w kokosie nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
hanna
2018-01-16

rewalcja

Polecam wszystkim bo materac jest pop prostu rewalacyjny !

Oceń 
Mariusz
2017-12-07

Fajny

Wykonanie, dobra cena fajnie spi się na nim

Oceń 
anka
2017-12-04

czysta przyjemność

Materac, dzięki któremu pozbyłam się porannych bóli kręgosłupa, Jest naprawdę wygodny a sen na nim to czysta przyjemność!

Oceń 
Jurek
2017-09-22

Twardy-dobry

Materac bardzo twardy ale takiego szukałem na mój kręgosłup. Polecam dl tych ktozy toleruja aż tak twarde materace.

Oceń 
Ella
2017-09-22

dobry materacd

Bardzo starannie wykonany materac Zdecydowanie twardszy od swojego poprzednika. Po trzeciej nocy miałam już poczucie pełnego komfortu. Polecam dla osób z problemami z kręgosłupem i dużą nadwagą.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty