Materac FORTE JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FORTE JANPOL kieszeniowy

    Materac FORTE JANPOL kieszeniowy

    Najwyższej jakości materac na sprężynie typu multipocket; z 10-letnią gwarancją na wkład, z pianką termoelastyczną.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 798,00 zł

Najwyższej jakości materac na sprężynie typu multipocket; z 10-letnią gwarancją na wkład, z pianką termoelastyczną.

Materac Forte to propozycja dla osób, które cenią sobie szczególnie wysoki komfort snu. Jego wkład zawiera gęste sprężyny kieszeniowe typu Multipocket. Na jeden metr kwadratowy przypada ponad 500 sztuk takiej sprężyny. Dzięki temu model bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i stabilnie je podpiera. Warstwę komfortową materaca Forte stanowi 4-centymetrowa pianka termoelastyczna, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury. Model ten jest dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Shenergy Premium, który można prać. Jeśli szukasz najwyższej jakości rozwiązań, jest to świetny wybór dla Ciebie!

Pianka termoelastyczna: Została opracowana przez NASA i służyła do redukcji nacisków podczas startu promów kosmicznych. Widząc potencjał w niezwykłym materiale, udoskonalono jego formułę i na rynek wprowadzono pierwsze materace termoelastyczne. Pianka ta zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i charakteryzuje się powolnym sposobem pracy. W przeciwieństwie do innych materiałów używanych w materacach pianka ta wraca do swojej oryginalnej formy powoli, przez co często jest określana jako leniwa. Te właściwości sprawiają, że w trakcie snu wszelkie naciski redukowane są do maksimum, w efekcie sen jest bardziej głęboki i regenerujący.

Sprężyna Multipocket: Jest stosowana w produkcji najbardziej komfortowych materaców, łóżek, czy wypoczynków. Dzięki umieszczeniu każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce materac zyskał możliwość punktowego dopasowania się do ciała, a zagęszczenie sprężyn sprawia, że współgra z ciałem jeszcze dokładniej. Dodatkowo stworzenie sprężyny kieszeniowej umożliwiło wprowadzenie stref o różnych twardościach, więc materac zachowuje się równie dobrze w pozycji spania na wznak, jak i na boku.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Paulina
2018-08-30

zadowolona

Jestem zadowolona z zakupy, Przyjemnie się na nim leży, Dobra cena i naprawdę wysoka jakość wykonania. Polecam :)

Oceń 
Weronika
2018-03-30

Jestem zadwolona

Bardzo dobry materac, przyjemny w dotyku, bardzo wygodny.

Oceń 
Emiliaa
2017-12-06

bardzo dobre wykonanie

Materac bardzo dobrze wykonany, wygodny, sen na nim to czysta przyjemność!

Oceń 
Gosia143
2017-10-12

materac

Jest tak wygodny, że czuje się jak nowo narodzona

Oceń 
Rafał
2017-10-04

Moje zbawienie

Idealny po ciężkim dniu

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty