Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

    Materac FANDANGO HILDING kieszeniowy

    Materac o podwyższonej twardości z wkładem ze sprężyn kieszeniowych.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

569,00 zł

483,65 zł

Materac o podwyższonej twardości z wkładem ze sprężyn kieszeniowych.

Materac Fandango to materac o nieco podwyższonej twardości, przy czym jednocześnie zachowujący najbardziej odpowiednią elastyczność. Polecany jest przede wszystkim osobom o większej wadze lub tych, dla których najbardziej odpowiedni jest sen na twardszym podłożu. Sprężyna kieszeniowa, która stanowi część główną wkładu materaca zapewnia 7 stref różnej twardości, przez co materac idealnie dopasuje się do kształtu naszego ciała, podpierając jednocześnie newralgiczne jego części. W celu podwyższenia twardości użyto warstwy kokosu oraz filcu. Zapewnia to idealne podparcie dla kręgosłupa oraz odpoczynek naszym mięśniom, a co za tym idzie spokojny i głęboki sen.

Sprężyny kieszeniowe: zapewniają materacom elastyczność punktową. Każda ze sprężyn umieszczona jest w specjalnie przygotowanej kieszonce i każda pracuje niezależnie. Materace z tego typu wkładem uważane są za jedne z trwalszych, a ryzyko przebicia się sprężyny przez wierzch materaca jest praktycznie nie możliwe. Sprężyna w materacu Fandango zapewnia mu także 7 stref o różnej twardości, by stanowić doskonałe podparcie dla newralgicznych części naszego ciała.

Włókno kokosowe: z włókien kokosowych, które klejone są za pomocą lateksu, formowane są maty, które następnie umieszczane są jako część wkładu w materacach. Taka mata służy do tego, aby nadać materacom odpowiedniej sztywności oraz twardości. Maty kokosowe charakteryzują się dużą higieną oraz są bardzo przewiewne.

Filc: to włóknina igłowana utwardzona chemicznie, której charakterystyczną cechą jest duża sztywność oraz przede wszystkim wysoka wytrzymałość. Filc stosuje się w produkcji materacy jako warstwę oddzielającą poszczególne jego części oraz, tak jak w materacu Fandango, w celu podwyższenia jego twardości.

Pianka Flexi Foam: została opracowana oraz opatentowana przez zespół najlepszych inżynierów firmy Hilding. Jest to pianka wysokoelastyczna powstała na bazie tradycyjnej pianki poliuretanowej, ale jest od niej wytrzymalsza i bardziej odporna na odkształcenia oraz utlenianie się. Charakteryzuje się wyjątkową miękkością oraz sprężystością, dopasowuje się do kształtu ciała oraz utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji.


Medicott: jest pokrowcem antyalergicznym wykonanym ze specjalnie impregnowanej tkaniny, która hamuje tworzenie oraz gromadzenie się niebezpiecznych dla zdrowia pleśni. Ponadto Medi-cover służy likwidacji pokarmu roztoczy bez użycia substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Swoje ochronne właściwości, zachowuje przez dłuższy czas, nie zmniejszając przy tym swojej skuteczności. Pokrowiec ten można prać w temperaturze do 60 stopni C.Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Adam
2017-09-22

polecam

Porównywaliśmy materace od różnych producentów znanych i nieznanych i ten wypadł naprawdę dobrze, o jego kupnie przesądziła niska cena, ale na pewno nie żałujemy.
Zgłoś nadużycie

Oceń 
Czesia
2017-09-21

dobra cena

SKusiła mnie cena i nie żałuje, uwielbiam się na nim wylegiwać jak wróce z pracy

Oceń 
Lubie spanie
2017-09-15

Wygodny

Bardzo wygodny materac! Spędzam na nim godziny :D

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty