Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowo-piankowy

    Materac MULTI GOLD RELAKS kieszeniowo-piankowy

    Higieniczny materac piankowo-spreżynowy.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 659,00 zł

Higieniczny materac piankowo-spreżynowy.

Materac Multi Gold gwarantuje sprężystość i komfort dopasowania się powierzchni do kształtu ciała. Jego wypełnienie tworzy wkład sprężyn kieszeniowych oraz warstwa pianki wysokoelastycznej. Jest podzielony na strefy o różnej twardości, co podnosi znacząco jego komfort użytkowania. Sprężyny są gęsto rozlokowane i oddzielone od siebie przewiewnym materiałem. Każda z nich pracuje indywidualnie, dzięki czemu materac uzyskuje elastyczność punktową. Po obu stronach zastosowano także warstwę przewiewnej pianki wysokoelastycznej. Materiał ten szybko dostosowuje się do zmian pozycji ciała i zapewnia odpowiednie podparcie. Aby zapewnić lepszą wytrzymałość wkładu, znajdują się w nim specjalne przekładki z nośnej wkładki filcowej. Ulokowano je pomiędzy warstwami wypełnienia. Blokują niekomfortowe naciski, które powstają podczas pracy sprężyn. W materacu Multi Gold obie powierzchnie pokryte są tymi samymi materiałami i powinny być stosowane naprzemiennie. Zdejmowany pokrowiec posiada certyfikat Eko Tex Standard 100. Wysokość produktu – 25 cm.

Sprężyna Multipocket: formatka z gęsto rozmieszczonymi sprężynami, znajdującymi się w indywidualnych przegrodach. Zapewnia elastyczność punktową oraz wytrzymałość na zmienne obciążenia.

Pianka wysokoelastyczna: elastyczny materiał, który dzięki sprężystości szybko powraca do właściwej formy. Dopasowuje się do kształtu ciała i utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Jest odporny na powstawanie wgnieceń i innych deformacji. Przewiewność na wysokim poziomie gwarantuje mu niezmienną świeżość.

Filcowa pianka nośna: trwały i elastyczny materiał stosowany w celu podniesienia wytrzymałości wkładów materacy. Wzmacnia konstrukcję i zabezpiecza warstwy zewnętrzne przed uciskami ze strony sprężyn.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Emil
2018-01-05

bardzo dobry

bardzo dobry materac w fajnej cenie, nie mam się do czego przyczepić,śpi się na nim bardzo ciekawie,

Oceń 
Kuba
2017-10-04

IDEALNY

Dobrze dobrany model pod moje zapotrzebowania

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty