Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowo-piankowy

    Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowo-piankowy

    Materac sprężynowy z utwardzającą wkładką sizalowo-jutową.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

799,00 zł

Materac sprężynowy z utwardzającą wkładką sizalowo-jutową.

Natural Silver jest materacem o podwyższonym stopniu twardości, który uzyskano dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia. Bazowy wkład sprężynowy stanowi stabilne podparcie dla ciała. Jego elementy uginają się punktowo, więc podpiera właściwie każdą część ciała. Naciski zwrotne sprężyn są tłumione przez nośną wkładkę sizalowo-jutową. Przekładka ta dodatkowo wzmacnia, usztywnia i utwardza konstrukcję. Część zewnętrzna to delikatna pianka o grubości 3,7 cm. Powierzchnie posiadają podział na strefy strefy komfortu. Obie strony materaca cechują identyczne właściwości, więc należy go regularnie obracać. Powierzchnie o większym stopniu twardości będą odpowiednie szczególnie dla osób mających problemy z kręgosłupem. Częścią produktu jest także antyalergiczny pokrowiec pikowany specjalną włókniną. Membranowy materiał z siatką boczną przepuszcza powietrze i chłonie wilgoć. Pokrowiec może być prany, co wpływa na higieniczność produktu. Wysokość materaca: 22 cm.

Pianka Komfort: materiał poliuretanowy, który nadaje powierzchni delikatności. Pianka jest miękka i dopasowuje się do ciała. Może być bez obaw stosowana przez alergików.

Sprężyny kieszeniowe: zestaw solidnych spiral rozlokowanych równomiernie w specjalnych kieszeniach. Elementy nie zakłócają nawzajem swojej pracy, dlatego powierzchnia może uginać się wyłącznie w miejscach oddziaływania nacisku. Sprężyny posiadają 7 stref twardości, które prawidłowo podpierają kręgosłup i utrzymują go w prawidłowej pozycji.

Wkładka sizalowo-jutowa: stosuje się ją w celu usztywniania konstrukcji oraz podniesienia poziomu twardości powierzchni. Materiał jest odpowiednio trwały i odporny na duże obciążenia.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Lucek
2017-10-03

KOMFORT

Przystępna cena na tak dobry materac

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty