Materac KRONOS JANPOL bonellowy

  • Opinie: 3
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac KRONOS JANPOL bonellowy

    Materac KRONOS JANPOL bonellowy

    Sprężynowo-kokosowy materac o podwyższanej twardości.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

706,00 zł

Sprężynowo-kokosowy materac o podwyższanej twardości.

Kronos jest materacem opartym na sprężynie bonellowej i płytach kokosowych. Idealnie nadaje się dla osób lubiących sen na twardym podłożu. Kokos w połączeniu z końskim włosiem wzmacnia powierzchnię i stabilizuje całość. Płyta wykonana z naturalnego materiału, jakim są włókna z orzecha kokosowego, wykazuje dużą przepuszczalność i zdolność do szybkiego pochłaniania wilgoci. Za antybakteryjność w produkcie odpowiada końskie włosie, które w znaczący sposób ogranicza namnażanie się bakterii. Centralna część wypełnienia ze sprężyny bonellowej ma wysokość 11 cm oraz gęstość 111 szt./m2. Spirale wykonane są z drutu hartowanego o średnicy 2,2 mm. W materacu zastosowano specjalne otwory wentylacyjne usprawniające wymianę powietrza. Materac posiada funkcjonalny pokrowiec lato/zima. Został on stworzony z innych materiałów po każdej ze stron, by dawać jak największy komfort każdą porą roku. Chłonna bawełna nada się idealnie na gorące, letnie noce, a wełna owcza dostarczy odpowiedniej dawki ciepła zimą. Kronos jest modelem rahabilitacyjnym, przeznaczonym do obustronnego użytku. Regularna zmiana powierzchni użytkowej sprawi, że wydłuży się znacząco żywotność produktu. Obracanie produktu ułatwiają poręczne uchwyty znajdujące się po jego obu stronach. Materac sprawdzi się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg lub doceniających twarde podłoża do snu. Nadaje się do łóżek z niską ramą, ponieważ jego całkowita wysokość wynosi 17,5 cm. Nie może być używany ze stelażami regulowanymi. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją.

Sprężyna bonellowa: sztywny wkład wykonany z połączonych spiral, wykonanych z drutu o średnicy 2,2 mm. Jest trwały i ma wysokość 11 cm. Sprężyny bonellowe nadają materacom sprężystości progresywnej, która polega na tym, że im mocniej naciskamy na sprężynę, tym większy stawia opór. Dzięki temu z materacy na sprężynach bonellowych mogą korzystać osoby o różnej wadze ciała.

Płyta kokosowa: materiał stworzony z włókien orzecha kokosowego, wulkanizowanych lateksem. Pochłania wilgoć i jest antyalergiczny. Płyta kokosowa nadaje materacowi odpowiednią twardość oraz wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Kokos nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby niekorzystnie wpływać na drogi oddechowe i skórę. Kokos posiada dużą elastyczność.

Końskie włosie: naturalny materiał o właściwościach termoizolacyjnych, odporny na wilgoć i eliminujący szkodliwe mikroorganizmy. Jest trwały i elastyczny.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Mirosław
2018-03-09

wygodny i dobry

Wygodny i dobry materac, dostarczony na czas, jestem zadowolony bardzo, że zdecydowałem się go kupić.

Oceń 
Gocha
2018-02-23

Kronosie wróć

Spałam na Kronosie przez 14 lat. Trochę się wyrobił pod plecami i ...wiadomo czym i to po obu stronach. Zakupiłam materac w Ikei. Tragedia. Po 3 tygodniach tak mnie poskręcało, że wróciłam na swój stary wysłużony materac i zastanawiam się, jak nowy odesłać.....

Oceń 
Asia
2017-10-12

SUPER

Rewelacyjna cena! stworzony wprost dla mnie , takiego długo szukałam.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty