Materac NUTA JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac NUTA JANPOL kieszeniowy

    Materac NUTA JANPOL kieszeniowy

    Najwyższej jakości materac sprężynowo-lateksowy; z 10-letnią gwarancją na wkład Hi-Low; o 7 strefach twardości; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 735,00 zł

Najwyższej jakości materac sprężynowo-lateksowy; z 10-letnią gwarancją na wkład Hi-Low; o 7 strefach twardości; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Materac Nuta należy do ekskluzywnej linii materaców PERFETTO, której produkty charakteryzują się najlepszą jakością. W budowie materaca NUTA warto wyróżnić nowatorską na polskim rynku technologię Hi-Low. Rdzeń sprężynowy zbudowany jest z naprzemiennie ułożonych sprężyn o różnej wysokości, co zapewnia dwustopniowe działanie. Wyższe sprężyny umożliwiają idealne dopasowane się materaca do kształtu ciała, w drugiej fazie niższe sprężyny utwardzają materac, zapewniając bardzo dobre podparcie. Wkład obłożony jest obustronnie 2-centymetrowymi warstwami lateksu.

Lateks: został wytworzony na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Dzięki nietypowej metodzie wulkanizacji materiał zyskuje na wysokiej elastyczności i odporności na utlenianie się. Ponadto jest bardzo higieniczny, nie rozwijają się w nim niechciane bakterie czy roztocza. Lateks szczególnie dobrze współpracuje ze sprężynami kieszeniowymi, zapewniając dobre dopasowanie się i żywotność materaca.

Sprężyna Hi-Low: To innowacyjna sprężyna kieszeniowa o dwóch poziomach pracy. Pomiędzy standardowe sprężyny umieszczono cieńsze i niższe, które działają w drugiej fazie nacisku. Dzięki temu materac jest bardziej miękki w początkowej fazie nacisku i twardszy w końcowej. Efekt ten sprawia, że materace z wkładem ze sprężyn Hi-Low mają znacznie większą tolerancję wagową i sprawdzą się w przypadku osób o większej wadze, które preferują bardziej miękkie materace kieszeniowe.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Jagoda
2018-06-28

Lubię to

Jak dla mnie jest odpowiednio miękki, wygodny i komfortowy. Ładnie się prezentuje, a pokrowiec bardzo łatwo czyści. Serdecznie polecam ;)

Oceń 
Olaf
2018-02-22

warto go kupić

polecam !!! :) mi się śpi na tym materacu fajnie

Oceń 
Nela
2018-02-22

swietnyw wybór

Moim zdaniem lepiej mi sie nie mogło trafić, nie znam sie na materacach, więc zdecydowałam się sprawdzić opinie i jakoś przekonały mnie aby wybrać ten materac i ja też go polecam :)

Oceń 
Izabela
2018-02-16

:)

Uważam, że to bardzo dobry produkt, ponieważ bardzo dobrze sprawuje się w moim domu :)

Oceń 
Jowita
2017-12-05

bardzo dobry

Bardzo wysoka jakość wykonania, przystępna cena, wysoki komfort snu, jestem nim zachwycona, zapytacie dlaczego? co jest w nim takiego? dla mnie najważniejsze jest to że w końcu dobrze się wysypiam, poranny ból pleców zniknął, oby bezpowrotnie, polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty