Materac ODYS JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 4
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ODYS JANPOL kieszeniowy

    Materac ODYS JANPOL kieszeniowy

    Materac na sprężynie multipocket obłożony lateksem; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 459,00 zł

Materac na sprężynie multipocket obłożony lateksem; w ekskluzywnych pokrowcach do wyboru.

Wkład materaca Odys tworzą gęste sprężyny kieszeniowe typu multipocket o 7 strefach twardości, obłożone 4-centymetrowymi warstwami lateksu z obu stron, aby materac lepiej dopasował się do kształtu ciała. Zastosowany lateks jest bardzo wytrzymałym tworzywem, który nie deformuje się z czasem, tak jak zwykłe pianki poliuretanowe. Dodatkowo nie rozwijają się w nim bakterie i grzyby, a porowata struktura gwarantuje bardzo dobrą oddychalność. Sprawdzi się gdy, szukamy rozwiązań z najwyższej półki.

Lateks: Jest to materiał, który został wyprodukowany na bazie naturalnego mleczka kauczukowego. Jest nieprzerwanie ceniony przez pokolenia za swoje właściwości. Warstwy lateksu świetnie dopasowują się do kształtu ciała, są sprężyste, higieniczne i odporne na utlenianie się. Lateks w połączeniu ze sprężynami kieszonkowymi cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród Polaków.

Sprężyna Multipocket: Wprowadzenie wkładu sprężyn kieszeniowych, w których każdą z nich zamknięto w osobnej kieszonce było prawdziwą rewolucją na rynku materaców. Od tamtej pory materace dopasowywały się do indywidualnej budowy każdej osoby, więc umożliwiły zachowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa podczas snu. By udoskonalić to rozwiązanie, producenci stosują sprężynę Multipocket, która jest znacznie gęstsza od klasycznej sprężyny kieszonkowej. Na m2 przypada ponad 500 sprężyn!Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Marzena
2018-11-29

Wygodny!

Bardzo wygodny, śpi się na nim wspaniale. Najlepszy materac jaki kupiłam

Oceń 
Michalina
2018-02-16

zadowolona

Jestem zadowolona, produkt doskonale spełnia moje oczekiwania wobec niego :)

Oceń 
Aleksandra
2018-02-13

odys

Uwielbiam ten materac, dobra cena i niesamowity komfort snu.

Oceń 
Zachywcoona
2017-12-12

Polecam

Tan materac dostaje ode mnie 5 gwiazdek! Cena, jakość wykonania, komfort użytkowania, warto go nabyć, ja jestem nim oczarowana!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty