Materac PULSE SUPREME JANPOL lateksowy

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PULSE SUPREME JANPOL lateksowy

    Materac PULSE SUPREME JANPOL lateksowy

    Materac sprężynowy z lateksem Pulse.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

2 124,00 zł

Materac sprężynowy z lateksem Pulse.

Pulse Supreme to materac w którym zastosowano wkład sprężynowy Ziggare. To typ multipocket złożony z malutkich sprężyn (1000 szt./m²). Gęstość ich rozlokowania sprawia, że elastyczność punktowa w tym modelu jest bardzo duża. Materac ugina się precyzyjnie w miejscach nacisku i dzięki temu doskonale dopasowuje do pozycji w której śpi użytkownik. Sprężyny mają różną średnicę, co pozwoliło na podzielenie powierzchni na 7 stref komfortu. Dookoła wkładu sprężynowego znajduje się pianka T25 o grubości 2 cm, a obie powierzchnie pokrywa lateks Pulse. Warstwa tego materiału ma wysokość 3 cm i została wykonana w ekologiczny sposób, metodą Sonocore. Do jego produkcji użyto 2/3 mniej energii w stosunku do tradycyjnych metod. Lateks ma właściwości antyalergiczne i bakteriobójcze. W jego strukturze znajdują się system kanalików odpowiedzialnych za przewiewność i odprowadzenie wilgoci. Dzięki elastyczności szybko wraca do wyjściowej formy. Pulse Supreme jest modelem dwustronnym i powinien być często obracany. Z oferty można dobrać do niego jeden z wielu pokrowców zewnętrznych. Materac ma wysokość 24 cm i określany jest jako średnio twardy.

Sprężyna Ziggare: wkład kieszeniowy z gęstym rozstawem sprężyn o niewielkiej średnicy. Na 1m² przypada aż 1000 sztuk sprężyn, które są podzielone na różne strefy komfortu. Cechuje go elastyczność punktowa.

Lateks Pulse: rodzaj lateksu produkowanego w ekologiczny sposób, przy zużyciu mniejszej ilości energii. Zachowuje przy tym wszystkie właściwości tego materiału: elastyczność, antyalergiczność, przewiewność i wytrzymałość.

Pianka T25: rodzaj pianki poliuretanowej o gęstości 25 kg/m3. Jest trwała i odporna na obciążenia.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Marcin
2018-08-30

WARTO

Jestem zadowolony z zakupu. Wygodnie się na nim śpi. Zdecydowanie polecam!

Oceń 
Basia
2018-03-20

super

Świetny produkt, jestem bardzo zadowolona, że go kupiłam :)

Oceń 
Iza
2018-02-22

polecam :)

Bardzo polecam, ponieważ jak dla mnie ten materac jest idealny. dlaczego? ponieważ śpi sie na nim bardzo dobrze, moje ciało nie zapada się, przyjemny w dotyku no naprawdę coś dobrego :)

Oceń 
Kornelia
2017-12-21

zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, materac jest w porządku, dobra cena, fajnie się na nim śpi

Oceń 
wyśmienita
2017-11-10

;)

Co tu dużo mówić, śpi się na nim wyśmienicie! ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty