Materac REA JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 4
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac REA JANPOL kieszeniowy

    Materac REA JANPOL kieszeniowy

    Kieszonkowy materac z wkładem sprężyn multipocket typu Zigarre - 1000 sprężyn na m2; obłożony z jednej strony lateksem, z drugiej pianką termo.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

2 002,00 zł

Kieszonkowy materac z wkładem sprężyn multipocket typu Zigarre - 1000 sprężyn na m2; obłożony z jednej strony lateksem, z drugiej pianką termo.

Materac Rea to najwyższej jakości materac sprężynowy z oferty firmy Janpol. Dzięki połączeniu wysokiej klasy surowców zapewnia świetny komfort snu i długą żywotność. Za sprawą wkładu z siedmiostrefowych sprężyn "Zigarre" materac umożliwia bardzo stabilne podparcie i najlepsze dopasowanie pośród materaców sprężynowych. Sprężyny "Zigarre" to typ sprężyn multipocket o jeszcze większej gęstości. Na m2 przypada około 1000 sprężyn. Efekt dopasowania jest uzyskany dodatkowo grubą warstwą lateksu (4 cm) z jednej strony oraz pianki termoelastycznej (4 cm) z drugiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda strona materaca wyróżnia się innymi właściwościami. Strona lateksowa jest twardsza i sprężysta. Strona z pianką termoelastyczną jest bardziej elastyczna, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając uczucie otulenia. Zwieńczeniem całości jest wysokiej klasy pokrowiec do prania Medicare Silverprotect, który posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.

Sprężyna Ziggare: To wyjątkowa sprężyna o większym zagęszczeniu niż popularnie stosowany wkład Multipocket. Sprężyna ta jest zarezerwowana dla materaców o najwyższej jakości i komforcie. Na jeden metr kwadratowy przypada ok. 1000 sprężyn. Na rynku materaców nie spotyka się gęstszej sprężyny. Gwarantuje ona świetne podparcie dla ciała, którego nie da się uzyskać w jakichkolwiek innych materacach sprężynowych.

Lateks: jest pozyskiwany z naturalnego mleczka kauczukowego. Pierwsza udana próba wulkanizacji lateksu została przeprowadzona w 1928 roku, cztery lata później firma Dunlopillo wprowadziła pierwszy materac lateksowy. Lateks jest zatem już od wielu lat ceniony za swoje właściwości - przede wszystkim za niespotykaną żywotność oraz bardzo dobre dopasowanie się do kształtu ciała. Obecnie stosowane pianki lateksowe stanowią połączenie naturalnego mleczka kauczukowego oraz kauczuku syntetycznego. W połączeniu z wkładem ze sprężyn kieszeniowych tworzą bardzo komfortową konstrukcję materaca.

Pianka termoelastyczna: została wynaleziona na potrzeby NASA, by redukować naciski towarzyszące kosmonautom podczas startów promów kosmicznych. Widząc jej olbrzymi potencjał, firma Tempur postanowiła ją udoskonalić i po ladach badań w 1992 roku przedstawiono pierwszy materac termoelastyczny. Pianka była początkowo wykorzystywana tylko w materacach rehabilitacyjnych, jednak z czasem została wprowadzona również na rynek komercyjny. Pianka pracuje optymalnie w temperaturze ludzkiego ciała. Te właściwości zapewniają maksymalną redukcję nacisków, co pozwala na rozluźnienie mięśni i odprężenie się podczas snu.Przy rozmiarze 160x200 lub większym dwie poduszki GRATIS!
W przypadku materaca w rozmiarze 140x200 lub większym zamiast powyższych gratisów możesz wybrać jedną z poduszek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Monika
2018-08-31

Warto

Wygodny materac, bardzo dobrze się na nim śpi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam :)

Oceń 
Paulina
2018-02-23

Polecam

Polecam, szybka dostawa, najwyższa jakość produktu. Super, bardzo wygodny !!:)

Oceń 
Rafał
2018-02-16

:)

w porządku.

Oceń 
ALICJA
2017-12-12

najwyższa jakość

Materac najwyżej jakości, sen na nim jest bardzo przyjemny,

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty