MATERAC CLAREMONT LATEX ROYAL COIL KIESZENIOWY

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC CLAREMONT LATEX ROYAL COIL KIESZENIOWY

    MATERAC CLAREMONT LATEX ROYAL COIL KIESZENIOWY

    Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych z dodatkową warstwą z pianki Comfort Foam oraz lateksu.

Nowy

Stan: Dostępny w ok. 8 tygodni

6 648,00 zł

Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych z dodatkową warstwą z pianki Comfort Foam oraz lateksu.

Wysokiej jakości materac Claremont Latex w eleganckim pokrowcu. Podstawę materaca stanowi podwójny system sprężyn, w którym każda pojedyncza sprężyna umieszczona została w osobnym woreczku dzięki czemu materac ugina się tylko w miejscach nacisku. Efektem takiego działania jest doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości oraz równomierne rozłożenie nacisku. Warstwa lateksu wyścielająca sprężyny wpływa na higieniczność oraz świeżość całego produktu, pozwala na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Dodatkową zaletą lateksu jest wytrzymałość na odkształcenia, dzięki czemu wydłużona została żywotność produktu. Kolejną warstwę materaca tworzy miękka pianka Comfort Foam, która połączona została z bawełną i wełną. Jest to materiał, który pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ciała. Materac dostępny jest w eleganckim bawełnianym pokrowcu, który dodatkowo usprawnia przepływ świeżego powietrza do wnętrza produktu. Niewątpliwą zaletą są uchwyty, w które wyposażony został pokrowiec w celu ułatwienia przenoszenia materaca. Całkowita wysokość materaca z pokrowcem to ok. 40 cm. Produkt objęty jest gwarancją na okres 10 lat. Materac posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Sprężyny kieszeniowe: jedne z najtrwalszych wypełnień materacy, często stosowane w produktach o przeznaczeniu rehabilitacyjnym. Umieszczenie sprężyn w osobnych kieszeniach zapewnia indywidualne podparcie w zależności od siły nacisku. Stanowią stabilną podstawę dla materaca.

Lateks: materiał, który znany jest z właściwości higienicznych. Charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, która wpływa na odpowiedni przepływ świeżego powietrza. Chroni produkt przed rozwojem różnego rodzaju bakterii oraz grzybów. Lateks w połączeniu z pianką Comfort Foam zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Pianka Comfort Foam: materiał o wysokiej gęstości. Ciepło wydzielane przez człowieka wpływa na elastyczność materiału, czego efektem jest doskonałe dopasowanie materaca do kształtu ciała osoby wypoczywającej. Dodatkowo właściwości pianki zapewniają idealne podparcie kręgosłupa.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty