MATERAC KING FIRM ROYAL COIL KIESZENIOWY

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC KING FIRM ROYAL COIL KIESZENIOWY

    MATERAC KING FIRM ROYAL COIL KIESZENIOWY

    Materac King Firm z wkładem ze sprężyn kieszeniowych oraz warstwami z pianki Comfort Foam i Memory.

Nowy

Stan: Dostępny w ok. 8 tygodni

8 593,00 zł

Materac King Firm z wkładem ze sprężyn kieszeniowych oraz warstwami z pianki Comfort Foam i Memory.

King Firm jest materacem, w którym podstawę stanowią wysokogatunkowe sprężyny kieszeniowe. Umieszczenie każdej sprężyny w osobnym woreczku zapewnia elastyczność punktową, dzięki czemu materac ugina się tylko w miejscach nacisku. Sprężyny obłożone są warstwami z pianki Comfort Foam oraz Memory. Połączenie obu tych pianek w jednym materacu zapewnia stabilne podparcie przy zachowaniu elastyczności, dzięki czemu warstwa wierzchnia doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka Memory charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi. Struktura pianki zapewnia ochronę przed gromadzeniem kurzu i roztoczy. Do materaca dołączony został wysokiej jakości, eksluzywny pokrowiec dodatkowo obszyty naturalną tkaniną. Wysokość z pokrowcem to ok. 35 cm. Produkt posiada gwarancję na 10 lat. Potwierdzeniem jakości materaca jest certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Sprężyny kieszeniowe: zapewniają punktową elastyczność, dzięki umieszczeniu każdej ze sprężyn w osobnej kieszeni materac ugina się tylko w miejscach nacisku. Wykorzystywane w materacach w celu zapewnienia odpowiedniego podparcia. Posiadają właściwości ortopedyczne.

Pianka Comfort Foam: materiał charakteryzujący się wysoką gęstością, stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa podczas snu. Pod wpływem ciepła wydzielanego przez użytkownika powierzchnia doskonale dostosowuje się do kszałtu ciała. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi tworzy produkt o właściwościach ortopedycznych.

Pianka Memory: pianka, która pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształu ciała osoby śpiącej. Po ustaniu nacisku powierzchnia powraca do pierwotnej formy. Cechuje się właściwościami antyalergicznymi.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty