MATERAC ESSENCE ROYAL COIL KIESZENIOWY

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC ESSENCE ROYAL COIL KIESZENIOWY

    MATERAC ESSENCE ROYAL COIL KIESZENIOWY

    Elegancki materac Essence z wkładem sprężynowym typu Multipocket i pianką Hypersoft.

Nowy

Stan: Dostępny w ok. 8 tygodni

7 873,00 zł

Elegancki materac Essence z wkładem sprężynowym typu Multipocket i pianką Hypersoft.

Model Essence jest połączeniem wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji materaca z eleganckim wyglądem. W podstawie materaca wykorzystano sprężyny typu Multipocket. Każda pojedyncza sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu działają indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. Efektem takiego działania jest doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości. Sprężyny wyścielone zostały warstwą z bawełny i wełny, które gwarantują odpowiedni przepływ świeżego powietrza wewnątrz materaca. Materac wykończony został pianką Hypersoft, której właściwości gwarantują odpowiednią wymianę powietrza zapewniając higieniczność całej konstrukcji. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika oraz doskonale redukuje nacisk. Materac dostępny jest w ekskluzywnym pokrowcu wykonanym z naturalnego adamaszku. Niewątpliwą zaletą pokrowca są uchwyty w jakie został wyposażony, dzięki którym przenoszenie materaca jest proste i wygodne. Wysokość materaca z pokrowcem: ok. 33 cm. Produkt objęty jest 10-cio letnią gwarancją. Jakość potwierdzona certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Sprężyny Multipocket: materiał w którym każda sprężyna umieszczona została w osobnym woreczku, które nie są ze sobą połączone. Wpływa na elastyczność punktową, dzięki której ciało użytownika jest odpowiednio podparte przez całą noc.

Pianka Hypersoft: przyjemna w dotyku pianka, której właściwości gwarantują odpowiednie podparcie ciała w trakcie snu. Zaletą tego rodzaju pianki jest przewiewność, która wpływa na higieniczność materaca.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty