Materac HYBRID PREMIUM SLEEPMED kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac HYBRID PREMIUM SLEEPMED kieszeniowo-piankowy

    Materac HYBRID PREMIUM SLEEPMED kieszeniowo-piankowy

    Wysokiej jakości materac, w którym wykorzystano szereg materiałów zapewniających komfortowy i zdrowy sen. Model dostępny w pokrowcu Merced.

Nowy

Stan: Dostępny od 2 do 15 dni roboczych

1 691,00 zł

-282,00 zł 1 409,00 zł

Wysokiej jakości materac, w którym wykorzystano szereg materiałów zapewniających komfortowy i zdrowy sen. Model dostępny w pokrowcu Merced.

Model Hybrid Premium jest innowacyjnym materacem, w którym użytkownik ma gwarancję stabilnego podparcia przy zachowaniu swobody ruchów podczas snu. Wkład materaca wykonany został ze sprężyn typu Multi, które obłożone zostały pianką termoelastyczną VitaRest®, warstwami pianki wysokoelastycznej VPPHR oraz materiałem FlexiFoam. Materac, dzięki wykorzystanym materiałem posiada właściwości ortopedyczne. Dodatkową zaletą produktu jest doskonała przepuszczalność powietrza, którą osiągnięto dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii Airforce, która polega na nacięciu pianki w kratkę wentylacyjną. Materac Hybrid Premium wyposażony jest w pokrowiec Merced, którego właściwości zapewniają poczucie delikatnego masażu. Zdejmowany pokrowiec należy prac w temperaturze do 60 st.C. Zaletą produktu jest 15 letni okres gwarancji.

W podstawowej wersji materaca nie znajduje się mata kokosowa. W celu zwiększenia twardości istnieje możliwość dokupienia maty, która może być wstawiona na każdym poziomie materaca. Mata w każdym momencie może zostać wyjęta lub przełożona w inne miejsce.

Uwaga! Matę kokosową należy dokupić oddzielnie i umieścić w odpowiednim miejscu wypełnienia. W celu znacznego zwiększenia twardości należy umieścić matę pomiędzy kremową piankę VitaRest®, a znajdującą się niżej piankę wysokoelastyczną. Umieszczenie jej na samym dole spowoduje lekką poprawę twardości.

7-strefowa sprężyna typu Multi: materiał, w którym wykorzystano niemal dwa razy więcej sprężyn o zmniejszonej średnicy w porównaniu do standardowych sprężyn. Efektem takiego zabiegu jest zwiększona elastyczność punktowa, dzięki której powierzchnia materaca ugina się tylko w miejscach nacisku zapewniając stabilne i zdrowe podparcie.

Pianka FlexiFoam: warstwa pianki, w której zastosowano nowoczesną metodę Airforce, dzięki której materac cechuje się niebywałą przepuszczalnością powietrza wpływającą na zachowanie czystości wewnątrz materaca. Dodatkową zaletą pianki jest jej wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez długi czas.

Pianka Termoelastyczna VitaRest®: pianka z 7 strefami twardości. Materiał pod wpływem ciepła wydzielanego przez użytkownika doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka posiada cechy przeciwodleżynowe oraz ortopedyczne. Struktura pianki wpływa na higieniczność całego produktu.

Pianka wysokoelastyczna VPPHR: materiał o zwiększonej przepuszczalności powietrza, dzięki której zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz produktu. Efektem otwartokomórkowej budowy jest ochrona przed rozwojem grzybów oraz pleśni.Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty