Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy

    Materac NOLLI JANPOL kieszeniowy

    Sprężynowy materac Nolli gwarantujący najwyższy komfort snu.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

2 560,00 zł

-20% 2 048,00 zł

Sprężynowy materac Nolli gwarantujący najwyższy komfort snu.

Materac Nolli to jeden z najnowszych modeli dostępnych w ofercie producenta Janpol. Jest to materac, który spełni oczekiwania większości klientów. We wkładzie modelu Nolli zastosowano cieszące się wielką popularnością wśród klientów materiały takie jak: sprężyny kieszeniowy typu Multipocket doskonale podpierające każdą część ciała, wysoce higieniczny lateks Ocean Blue, termoelastyczną piankę idealnie dopasowującą się do naturalnych krzywizn ciała oraz zapewniający stabilizację materiał poliuretanowy. Materac Nolli to model o dwóch stronach o różnych właściwościach. Powierzchnia z lateksem Ocean Blue tworzy niezwykle higieniczne środowisko snu z efektem termoregulacji, natomiast strona z pianką termoelastyczną zapewnia wrażenie delikatnego otulenia, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, co przekłada się na odprężający odpoczynek. Materac w standardowej wersji dostępny jest w pokrowcu Pixel, natomiast producent umożliwia zamianę pokrowca na jeden z dwóch innych do wyboru: Tencel lub Silver Protect. Jakość materaca potwierdza również 15-letnia gwarancja obejmująca wkład materaca.

Sprężyny Multipocket: gęste upakowanie sprężyn jest gwarancją prawidłowego punktowego podparcia kręgosłupa na całej długości. Każda sprężyna pracuje indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. Sprężyny Multipocket tworzy aż 500 sprężyn umieszczonych na jednym metrze kwadratowym.

Pianka termoelastyczna: pianka reagująca na zmianę temperatury i siły nacisku. Przekłada się to na wzrost elastyczności materiału, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Pianka po ustaniu nacisku powoli powraca do swojej pierwotnej formy. Wysokość pianki w materacu Nolli wynosi 4 cm.

Lateks Ocean Blue: materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Specjalne żelowe kapsułki pochłaniają ciepło wydzielane przez użytkownika oraz redukują ilość wilgoci, dzięki czemu zachowana zostaje świeżość i czystość w obrębie użytkowanej powierzchni. Tworzy jedną z warstw wierzchnich w materacu Nolii o grubości 4 cm.

Pianka poliuretanowa: trwały materiał, który stanowi doskonałą bazę dla pozostałych materiałów. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu nie traci swoich właściwości przez długie lata. Doskonale podpiera ciało podczas snu. Stanowi warstwę o grubości 1 cm.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty