Materac DIONE JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DIONE JANPOL kieszeniowy

    Materac DIONE JANPOL kieszeniowy

    Sprężynowy materac Dione z kolekcji Eco w trzech pokrowcach do wyboru.

Nowy

Stan: Dostępny do 10 dni roboczych

1 669,00 zł

-25% 1 251,75 zł

Sprężynowy materac Dione z kolekcji Eco w trzech pokrowcach do wyboru.

Materac Dione to połączenie sprawdzonych sprężyn kieszeniowych z ekologicznymi piankami, które tworzą dwie warstwy o odmiennych właściwościach. Sprężyny ułożono w siedem stref twardości, dzięki czemu idealnie podpierają każdą część ciała. Na jednym metrze kwadratowym umieszczono aż 500 sprężyn, które pracują indywidualnie, w zależności od miejsca nacisku. Wkład otaczają dwie wysokiej jakości, ekologiczne pianki gwarantujące odprężający i spokojny odpoczynek. Pianka Viscool to materiał o właściwościach termoregulacyjnych i antyalergicznych. Dzięki zawartości olejków i balsamów pianka ochładza i pochłania nadmiar ciepła, dzięki czemu podczas snu zachowane są odpowiednie warunki do regenerującego snu. Drugą stronę tworzy sprężysty i elastyczny materiał, który utrzymuje kręgosłup w stabilnej i zdrowej pozycji. Materac Dione zapewnia wygodny sen w warunkach wolnych od alergenów oraz innych niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów. Dostępny jest w przyjemnych i delikatnych dla skóry pokrowcach: Lino, Biox lub Paint Cotton. Zaletą produktu jest również długi okres gwarancji, który wynosi aż 7 lat.

Sprężyny Multipocket: sprężyny umieszczone są w osobnych woreczkach, dzięki czemu pracują indywidualnie, niezależnie od siebie. Tworzą strefy o siedmiu twardościach, które doskonale podpierają każdą część ciała. Ilość sprężyn na każdym metrze kwadratowym wynosi aż 500. Wysokość wkładu sprężynowego w materacu Dione wynosi 12 cm.

Pianka Viscool: materiał reagujący na temperaturę i nacisk ze strony użytkownika, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Specjalne olejki i balsamy zawarte w strukturze pianki ułatwiają odprowadzanie wilgoci oraz zapewniają odpowiednią regulację temperatury. Przekłada się to na niezwykle komfortowe warunki snu. Stanowi warstwę wierzchnią o grubości 4 cm.

Pianka poliuretanowa: sprężysta i elastyczna pianka charakteryzująca się trwałością i odpornością na odkształcenia. Tworzy stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości. Pianka zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza wewnątrz produktu, dzięki czemu chroni przed bakteriami oraz innymi alergenami. Tworzy warstwę o grubości 4 cm.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty