Materac JAN JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac JAN JANPOL kieszeniowy

    Materac JAN JANPOL kieszeniowy

    Kieszeniowy materac Jan Janpol obustronnie obłożony pianką żelową i termoelastyczną. Materac w specjalnym pokrowcu 30-lecie.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

2 229,00 zł

-20% 1 783,20 zł

Kieszeniowy materac Jan Janpol obustronnie obłożony pianką żelową i termoelastyczną. Materac w specjalnym pokrowcu 30-lecie.

Materac Jan Janpol to wysokiej jakości sprężynowy materac z nowoczesnych wkładem ze sprężyn typu Multipocket oraz dwiema wysokiej jakości piankami: żelową i termoelastyczną. Powierzchnia materaca reaguje na nacisk, idealnie dopasowując się do sylwetki użytkownika. Sprężyny pracują indywidualnie, niezależnie od siebie, dzięki czemu kręgosłup ułożony jest w stabilnej i zdrowej pozycji przez całą noc. Zaletą materaca Jan Janpol są dwie strony użytkowe o odmiennych właściwościach. Spanie na stronie z pianką termoelastyczną zalecane jest podczas zimowych nocy. Pianka dopasowuje się do ciała, lekko je otulając. Redukuje naciski, poprawia krążenie krwi, dzięki czemu zapewnia odpowiednią regenerację organizmu. Strona z pianką żelową świetnie sprawdzi się podczas letnich, ciepłych nocy. Pianka zapewnia komfort termiczny podczas snu, przyjemny chłód wpływa na długotrwałą świeżość. Materac Jan Janpol dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcu 30-lecie.

Pianka żelowa: innowacyjna chłodna pianka żelowa, która wpływa na zachowanie optymalnej temperatury podczas snu. Idealna podczas ciepłych letnich nocy. Jest to również plastyczny materiał, który idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając wygodny i komfortowy odpoczynek. Struktura pianki zapewnia świetną przepuszczalność powietrza, która wpływa na długotrwałą świeżość.

Sprężyny multipocket: wysokiej jakości sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach. Każda ze sprężyn pracuje indywidualnie, uginają się one tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Zapewniają optymalne wsparcie kręgosłupa na całej długości. Tworzą powierzchnię o siedmiu strefach twardości, które wpływają na prawidłowe podparcie każdej części ciała.

Pianka termoelastyczna: materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Redukuje naciski, poprawia krążenie krwi oraz wpływa na szybszą i efektywniejszą regenerację podczas snu. Delikatnie otula ciało, zapewniając komfortowy i zdrowy sen. Pianka po ustaniu nacisku powoli powraca do swojego pierwotnego kształtu.


Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty