Materac CLEO COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac CLEO COMFORTEO kieszeniowy

    Materac CLEO COMFORTEO kieszeniowy

    Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianką antybakteryjną dla zapewnienia zdrowego i higienicznego środowiska snu

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 053,00 zł

Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych i pianką antybakteryjną dla zapewnienia zdrowego i higienicznego środowiska snu

Materac Cleo Comforteo zbudowany jest z materiałów zapewniających właściwe podparcie ciała oraz posiadających właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Jest doskonałą propozycją dla tych wszystkich, którzy dbają o zdrowie i higieniczne warunki snu. Zasadniczą część wnętrza materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o siedmiu polach twardości. Dzięki wyodrębnieniu aż tylu stref twardości sylwetka w zależności od odcinka (głowa, barki, lędźwie, miednica, uda, łydki, stopy) i działającej w danym obszarze siły nacisku otrzymuje odpowiednie podparcie. Wkład sprężynowy obudowany jest średniej twardości pianką poliuretanową, a dodatkową warstwę stanowi moletowana pianka antybakteryjna, która wzmacnia efekt dopasowania podłoża do kształtu ciała i daje uczucie delikatnego masażu. Ze względu na właściwości antybakteryjne polecana jest osobom z częstymi infekcjami dróg oddechowych. O wysokim poziomie higieny snu decyduje również pokrowiec z antybakteryjnymi jonami srebra, który ponadto można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w oddzielnych kieszonkach, niezależnie działające sprężyny o siedmiu polach twardości, które sprawiają, że materac ma wysoką elastyczność punktową, czyli ciało ma wiele indywidualnych punktów podparcia, a co za tym idzie bardzo komfortowe warunki odpoczynku.

Pianka antybakteryjna: to komponent wzmacniający właściwości prozdrowotne materaca, który zadowoli użytkowników przywiązujących dużą wagę do zdrowego trybu życia. Zapobiega rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii, grzybów, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca. Specjalne wycięcia zwiększają przewiewność i delikatnie masują ciało.

Pianka komfort: średniej twardości elastyczny materiał o gęstości 25 kg/m3. Jest oddychająca i stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a zatem może być stosowana przez alergików.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty