Materac PRO DYNAMIC H4 COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac PRO DYNAMIC H4 COMFORTEO kieszeniowy

    Materac PRO DYNAMIC H4 COMFORTEO kieszeniowy

    Komfortowy materac kieszeniowy z warstwą innowacyjnej pianki Gelax i 7 strefami twardości z kolekcji Sport Style dedykowanej osobom aktywnym fizycznie.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 687,00 zł

Komfortowy materac kieszeniowy z warstwą innowacyjnej pianki Gelax i 7 strefami twardości z kolekcji Sport Style dedykowanej osobom aktywnym fizycznie.

Materac Pro Dynamic H4 zaprojektowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie, zarówno zawodowo, jak i amatorsko. Zastosowane materiały przyczyniają się do regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku. Pierwszoplanową rolę odgrywa tu innowacyjna pianka Gelax, która łączy właściwości żelu, pianki wysokoeleastycznej i pianki termoelastycznej. Zapewnia ona doskonałe podparcie całej sylwetki, a tym samym znakomity odpoczynek dla mięśni i stawów. Uzyskanie takiego efektu wspomagają niezależnie działające sprężyny kieszeniowe typu multipocket, które wpływają na lepszą elastyczność punktową, a także siedem stref twardości odpowiednio dostosowanych do budowy anatomicznej ciała ludzkiego. Materac posiada właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i ortopedyczne: poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie i przyczynia się do profilaktyki wad postawy. Dzięki warstwie specjalistycznej pianki antybakteryjnej i możliwości wyprania pokrowca w temperaturze 60 stopni Celsjusza, pozwala sypiać w higienicznych warunkach. Atrakcyjny wizualnie pokrowiec o nowoczesnym designie podkreśla nowatorski charakter produktu. Materac jest dwustronny. Zaleca się jego przekładanie co 3 miesiące (góra-dół i głowa-stopy).

Pianka antybakteryjna: to komponent wzmacniający właściwości prozdrowotne materaca, który zadowoli użytkowników przywiązujących dużą wagę do zdrowego trybu życia. Zapobiega rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii, grzybów, roztoczy i pleśni wewnątrz materaca. Specjalne wycięcia zwiększają przewiewność i delikatnie masują ciało.

Sprężyny multipocket: siedmiopolowe drobne sprężyny umieszczone w osobnych przegrodach (kieszonkach) – jest ich aż 508/m2. Dzięki nim materac zyskuje wysoką elastyczność i perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Świetnie sprawdzają się w materacach dwuosobowych, ograniczając przenoszenie drgań spowodowanych zmianą pozycji jednego z partnerów.

Pianka Gelax: ultranowoczesna pianka cechująca się znakomitą przewiewnością i elastycznością jak pianki wysokoelastyczne, świetnym dopasowaniem do naturalnych krzywizn ciała podobnie jak pianki termoelastyczne oraz właściwościami termoregulacyjnymi niczym żel. Dla większego komfortu jest moletowana, czyli wycinana w charakterystyczny sposób. Powstałe wypustki i wgłębienia poprawiają wentylację.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty