Materac MAYA COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac MAYA COMFORTEO kieszeniowy

    Materac MAYA COMFORTEO kieszeniowy

    Materac z wkładem sprężynowym o siedmiu polach twardości i warstwą pianki termoelastycznej w pokrowcu z dzianiny skutecznie odparowującej wilgoć.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

1 191,00 zł

Materac z wkładem sprężynowym o siedmiu polach twardości i warstwą pianki termoelastycznej w pokrowcu z dzianiny skutecznie odparowującej wilgoć.

Materac Maya to zdrowe podłoże do snu zbudowane z odseparowanych sprężyn kieszeniowych, które precyzyjnie uginają się pod ciężarem ciała, zapewniając dobre dopasowanie do naturalnych krzywizn sylwetki. Dodatkowo podzielone zostały one na siedem stref twardości dla jeszcze lepszego dostosowania się do budowy anatomicznej. Te właściwości udoskonala pianka termoelastyczna, która pod wpływem nacisku i temperatury ciała delikatnie zapada się, dając przyjemne uczucie otulenia i znakomite podparcie każdego fragmentu sylwetki. Specjalnie wycięte rowki zapewniają delikatny masaż mięśni. Maya zalicza się do kategorii materacy ortopedycznych, które poprawiają krążenie krwi, rozluźniają mięśnie oraz pomagają zachować prawidłową postawę. Pokrowiec Tencel wykonany jest z dzianiny, która efektywnie oddaje wilgoć, co pozwala utrzymać wysoki poziom higieny. Materac posiada właściwości antygrzybicze i antyalergiczne. Jest dwustronny i każda ze stron posiada inny stopień twardości (H3/H4). Dostępny jest w wielu rozmiarach odpowiadających najbardziej typowym wielkościom łóżek.

Pianka komfort: elastyczna pianka o gęstości 25 kg/m3, średnio twarda, tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów, odpowiednia dla alergików.

Sprężyny kieszeniowe: sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, dzięki czemu działają niezależnie. Uginają się odpowiednio do nacisku. Wiele punktów podparcia sprawia, że materac dobrze dopasowuje się do ciała i przyjmowanej przez nie pozycji. Dla jeszcze lepszego wsparcia poszczególnych odcinków sylwetki, sprężyny podzielone są na 7 stref twardości.

Pianka termoelastyczna: nazywana inaczej pianką Visco albo „leniwą pianką” (ze względu na jej powolne odkształcanie się), która pod wpływem temperatury i nacisku adaptuje się do sylwetki, a po ustaniu oddziaływania wraca do pierwotnego kształtu. Jej zastosowanie sprawia, że użytkownik odczuwa niejako „zatonięcie” w podłożu. To materiał, który znacząco podnosi komfort snu. Jej wierzchnia warstwa jest dodatkowo odpowiednio profilowana, aby jeszcze lepiej dopasować się do ciała i zapewnić delikatny masaż dla mięśni.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty