Materac ERNESTO COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ERNESTO COMFORTEO kieszeniowy

    Materac ERNESTO COMFORTEO kieszeniowy

    Materac dwustronny o dwóch stopniach twardości, wykonany z pianki poliuretanowej oraz sprężyn kieszeniowych.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

780,00 zł

Materac dwustronny o dwóch stopniach twardości, wykonany z pianki poliuretanowej oraz sprężyn kieszeniowych.

Materac Ernesto łączy w sobie estetykę wykonania i wyjątkową wygodę użytkowania. Model ten jest polecany szczególnie osobom o większej wadze ciała oraz tym, którzy borykają się z bólami kręgosłupa. Zaletą materaca Ernesto jest jego odwracalność. Każda z jego stron ma inną twardość, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni stopień twardości w zależności od potrzeby. Konstrukcja materaca składa się z połączenia sprężyn kieszeniowych z dwustronną warstwą pianki poliuretanowej. Model Ernesto wyróżnia równowaga pomiędzy sprężystością a twardością. Sprężyny pracują niezależnie od siebie dzięki temu, że każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce. Z tego powodu materac nie tylko doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, ale także jest doskonałym rozwiązaniem jeśli na materacu śpią dwie osoby. W zestawie znajduje się także pokrowiec Aero, który jest wyjątkowo przewiewny dzięki zastosowanej siatce 3D. Pomaga to w zachowaniu odpowiedniego stopnia wentylacji całego materaca. Pokrowiec jest zdejmowalny i można go prać w warunkach domowych w temperaturze do 60 st.C.

Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w oddzielnych kieszonkach, niezależnie działające sprężyny o siedmiu polach twardości, które sprawiają, że materac ma wysoką elastyczność punktową, czyli ciało ma wiele indywidualnych punktów podparcia, a co za tym idzie bardzo komfortowe warunki odpoczynku.

Pianka komfort: średniej twardości elastyczny materiał o gęstości 25 kg/m3. Jest oddychająca i stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a zatem może być stosowana przez alergików.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty