Materac RELAX COMFORTEO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac RELAX COMFORTEO kieszeniowy

    Materac RELAX COMFORTEO kieszeniowy

    Materac o dwóch stopniach twardości, który łączy w sobie miękkość i elastyczność, dla zapewnienia głębokiego snu.

Nowy

Stan: Dostępny do 14 dni roboczych

729,00 zł

Materac o dwóch stopniach twardości, który łączy w sobie miękkość i elastyczność, dla zapewnienia głębokiego snu.

Materac Relax łączy w sobie miękkość i sprężystość. Doskonale przylega do kształtu sylwetki, podpiera kręgosłup i ułatwia zasypianie. Dwie strony materaca mają inną twardość, dzięki czemu możemy go odwracać w zależności od potrzeby. Wkład ze sprężyn kieszeniowych zapewnia punktową elastyczność – materac ugina się jedynie w miejscu realnego nacisku. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe podparcie, dopasowane do kształtu anatomicznego śpiącej osoby. Wyjątkową miękkość zapewnia warstwa pianki termoelastycznej. Komponent ten odkształca się pod wpływem temperatury ciała, dlatego mamy wrażenie „zatapiania się” w materac, a jego powierzchnia perfekcyjnie dopasowuje się do krzywizn anatomicznych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy z zasypianiem, a także zmagają się z bólem pleców. W zestawie pokrowiec Aero, pikowany w „cegiełkę”. Wykonany z użyciem wysokogatunkowej dzianiny, która jest niezwykle przewiewna i miękka. Pokrowiec można prać w temperaturze maksymalnej 60 st.C.

Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce, dlatego pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu uginają się jedynie w miejscu nacisku, sprawiając, że doskonale podpierają kręgosłup i inne krzywizny anatomiczne ciała. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne, jeśli z materaca korzysta para – minimalizuje ryzyko przebudzenia drugiej osoby podczas zmiany pozycji.

Pianka termoelastyczna: innowacyjny komponent, który zapewni idealne dopasowanie do kształtu sylwetki. Pianka odkształca się pod wpływem temperatury ciała, przez co perfekcyjnie podpiera wszystkie krzywizny anatomiczne. Ponadto powolne odkształcanie daje efekt „zapadania się” w powierzchnię materaca, co rozluźnia mięśnie i ułatwia zasypianie.

Pianka komfort: średniej twardości elastyczny materiał o gęstości 25 kg/m3. Jest oddychająca i stanowi środowisko niesprzyjające rozwojowi drobnoustrojów, a zatem może być stosowana przez alergików.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty