MATERAC SMART ENDURO SEMBELLA PIANKOWY

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC SMART ENDURO SEMBELLA PIANKOWY

    MATERAC SMART ENDURO SEMBELLA PIANKOWY

    Komfortowy materac posiadający właściwości antyalergiczne.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

899,00 zł

-200,00 zł 699,00 zł

Komfortowy materac posiadający właściwości antyalergiczne.

Materac Smart Enduro to nowość od firmy Sembella. W produkcie zastosowano dwie warstwy pianki poliuretanowej o odmiennym stopniu twardości. Z pewnością takie rozwiązanie docenią osoby zmagające z alergią, ponieważ pianka tego typu posiada właściwości antyalergiczne. Pomiędzy tym materiałem umieszczono specjalną matę kokosową, która zapewnia całości doskonałą cyrkulację powietrza, bardzo dobrą wytrzymałości oraz twardość. W modelu zastosowano rozwiązanie w postaci siedmiu stref twardości, przez co użytkownik ma pewność, że jego kręgosłup jest doskonale podparty. Do Smart Enduro dołączony został zdejmowany pokrowiec, który można wyprać w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Ciekawym rozwiązaniem są uchwyty, dzięki którym produkt można z łatwością przenieść lub obrócić. Całkowita wysokość: 19cm.

Pianka poliuretanowa:: antyalergiczna, atestowana pianka, która gwarantuje odpoczynek na wysokim poziomie komfortu. Dostępna jest w dwóch twardościach: H4 i H3.

Mata kokosowa: została wyprodukowana z naturalnego włókna kokosowego. Jej niewątpliwą zaletę jest fakt, iż gwarantuje bardzo dobrą wymianę powietrza, zapewnia trwałość oraz odpowiednią twardość.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty