Sklep www.klinikasnu.pl oferuje 6 form płatności. Każda z nich jest darmowa, włącznie z ratami 0%, a klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z nimi związanych. Wyjątek stanowi standardowa linia kredytowa przy ratach Santander, w której klient pokrywa koszt kredytu.

 

1. Przedpłata na konto bankowe - kwotę za zamówiony towar klient przelewa na konto naszego sklepu, a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu

mBank
06 1140 1225 0000 4222 2800 1001
Wizjo Sp. z o.o.
al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów 

 

2. Przedpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem - forma płatności stosowana w przypadku towaru niestandardowego na zamówienie. Klient przelewa zadatek na konto sklepu, a po jego zaksięgowaniu rozpoczyna się realizacja zamówienia.

 

3. Pobranie przy odbiorze - po wybraniu tej formy płatności, klient płaci gotówką kurierowi doręczającemu zamówienie.

 

4. Przedpłata za pośrednictwem serwisu Transferuj.pl - wybierając tę formę, klient może zapłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowego, ale także z wybranych kart kredytowych i debetowch. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności przez serwis Transferuj.pl.

 

5. Przedpłata za pośrednictwem serwisu PayU - wybierając tę formę, klient może zapłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowego, ale także z wybranych kart kredytowych i debetowch. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności przez serwis PayU.

 

6. Raty Santander - klient może skorzystać z płatności za zamówienie w formie ratalnej. Do wyboru są 2 linie kredytowe. Standardowa i Raty 0%. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wysłaniu informacji przez Santander o podpisaniu umowy kredytowej przez klienta. Więcej informacji...