Materac TOP THERMO MATERASSO piankowy

 • Opinie: 1
 • Dodaj opinię
 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Materac TOP THERMO MATERASSO piankowy

  Materac TOP THERMO MATERASSO piankowy

  Materac nawierzchniowy TOP THERMO w zdejmowanym pokrowcu.

Nowy

Stan: Dostępny do 2-4 tygodni

773,00 zł

Materac nawierzchniowy TOP THERMO w zdejmowanym pokrowcu.

Wysokiej klasy nawierzchniowy materac TOP THERMO wykonany został z 6- centymetrowej pianki termoelastycznej. Jest to model o wysokim standardzie, który zapewnia miękkość i zapewnia maksymalny komfort snu. Pianka termoelastyczna dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem nacisku i ciepła, dając doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Nakładając TOP THERMO na materac, zyskujemy lepszy komfort snu i poprawę właściwości ortopedycznych. Dodatkową zaletą tego modelu jest ekskluzywny, zdejmowany pokrowiec Algua, który nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem to 8 cm.

Pianka termoelastyczna: to wyjątkowy materiał, który pod wpływem temperatury staje się elastyczny. Reagując na ciepłotę ludzkiego ciała, bardziej wystające jego części np. barki, odpowiednio się zapadają. Dzięki temu zachowana zostaje naturalna krzywizna kręgosłupa. Pianka ta jest też często nazywana pianką leniwą ze względu na jej powolny styl pracy. Po odkształceniu pianka wraca do swojej pierwotnej formy powoli, co sprawia, że leżąc na materacu termoelastycznym, nie czujemy żadnego ucisku. Materace termoelastyczne świetnie dopasowują się do ciała i maksymalnie redukują naciski podczas snu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Michał
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-12-22

polecam

Bardzo wygodny materac, w dobrej cenie, cóż więcej mówic polecam :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty