Marki Jest 20 marek

 • Pan Materac

  Firma zajmująca się dystrybucją materacy, stelaży i łóżek najlepszych producentów. Marka posiada także kolekcję sygnowaną swoim logo, w której znajdują się modele piankowe i sprężynowe. Materace dostępne są w różnych twardościach, dzięki czemu każdy może dopasować je do własnych preferencji.

 • Perdormire

  Włoski producent materacy, stelaży i poduszek. Firma została założona w 1971 roku. W swoim asortymencie posiada materaca z wypełnieniem wysokoelastycznym, termoelastycznym lateksowym oraz modele oparte na sprężynie kieszeniowej. Oferuje także stelaże proste i regulowane oraz poduszki dopasowujące się do linii karku i głowy.

 • Relaks

  Firma powstała w 1997 roku. Produkuje materace z poszanowaniem restrykcyjnych norm ekologicznych, dzięki czemu są one bezpieczne dla ludzi i środowiska. Gwarancję wysokiej jakości wyrobów zapewniają starannie dobierane materiały. Wkłady są odpowiednio sprężyste i elastyczne oraz nie deformują się pod wpływem dużego obciążenia. 

 • Royal Coil

  Royal Coil to producent materacy oraz łóżek. Produkty firmy dostępne są w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Środkowej Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Przez lata marka zdobyła uznanie w oczach klientów, którzy doceniają modele za wysoką jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Materace i łóżka firmy Royal Coil cechuje niesamowita wygoda, a opinie zadowolonych użytkowników tylko to potwierdzają. Dołącz do grona posiadaczy Royal Coil i ciesz się snem na najwyższym poziomie komfortu.  

 • Sealy

  Marka z wieloletnią tradycją, która swoje wyroby sprzedaje w ponad 60 krajach na świecie. Oferuje materace piankowe i piankowo-sprężynowe wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wielowarstwowe wypełnienia zapewniają zdrowy i komfortowy wypoczynek. Materace są przewiewne, a będące ich częścią pokrowce nadają się do prania.

 • Sembella

  Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji materacy. Jej bogata oferta dopasowana jest do klientów o różnych preferencjach dotyczących rodzaju podłoża do spania. Podział powierzchni na strefy o różnej twardości gwarantuje zdrowe ułożenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Produkty występują we wszystkich standardowych rozmiarach.

 • Sleepmed

  Luksusowa marka poznańskiej firmy Embe. Oferuje wysokiej klasy materace projektowane z udziałem technologów ze znanego koncernu Hilding. Produkty SleepMed charakteryzują się innowacyjną budową pozwalająca użytkownikowi na modyfikację kolejności warstw w wypełnieniu, a tym samym dopasowanie właściwości do indywidualnych preferencji. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość, właściwości prozdrowotne i komfort snu.

 • Tempur

  Producent i dystrybutor ekskluzywnych artykułów sypialnianych. Jako jedyna marka ma prawo do sygnowania swoich produktów znakiem „Certyfikowana technologia”. Wyroby Tempur dostępne są już w 90 krajach świata. Firma posiada własne laboratorium w którym udoskonala produkty powstające następnie w zakładach produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych i Danii.  

  0 produkty/ów