Materac TONI JANPOL dziecięcy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac TONI JANPOL dziecięcy

    Materac TONI JANPOL dziecięcy

    Materac Toni to wysoce higieniczny, piankowy model przeznaczony dla dzieci.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

694,00 zł

Materac Toni to wysoce higieniczny, piankowy model przeznaczony dla dzieci.

Materac Toni to jedna z propozycji z najnowszej dziecięcej kolekcji od producenta Janpol. Doskonale sprawdzi się zarówno w pierwszych miesiącach życia niemowlaka, jak i w późniejszym okresie, kiedy dziecko podrośnie. Odpowiednio dobrana powierzchnia spania jest niezwykle istotna w kwestii prawidłowego rozwoju naszych pociech. Materac Toni tworzą wysokiej jakości materiały, które zapewniają zdrowe i stabilne podparcie każdej części ciała. Jedną z warstw stanowi wysoce higieniczny lateks Pulse, który charakteryzuje się miękkością oraz elastycznością, dzięki czemu doskonale reaguje na ruchy dziecka, zapewniając wygodę i odpowiedni komfort snu. Zaletą tego materiału są jego antyalergiczne i antybakteryjne właściwości, dzięki którym w materacu nie gromadzą się niebezpieczne dla dziecka alergeny i mikroorganizmy. Cyrkulację powietrza w produkcie usprawnia specjalna mata kokosowa, której zadaniem jest również usztywnienie strony obłożonej pianką poliuretanową odpornej na odkształcenia oraz doskonale dopasowującej się do kształtu ciała, dzięki czemu świetnie amortyzuje ruchu dziecka. Materac Toni dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu z zawartością probiotyków chroniących przed rozwojem alergenów. Produkt posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Warstwa kokosu: materiał wykonany z naturalnych składników cechuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz absorpcją wilgoci. Usprawnia cyrkulację wewnątrz produktu oraz usztywnia powierzchnię spania.

Lateks Pulse: pianka składa się w 50% z naturalnego mleczka kauczukowego, dzięki czemu zyskuje na miękkości i elastyczności. Struktura lateksu charakteryzuje się doskonałą wentylacją, przez co w obrębie pianki zachodzi do swobodnego przepływu powietrza, co przekłada się na świeżość i czystość. Jest to wysoce higieniczny materiał o właściwościach antyalergicznych i przeciwgrzybiczych.

Pianka poliuretanowa: lekki i trwały materiał, odporny na odkształcenia, dzięki czemu nie traci swoich właściwości przez długi czas. Stanowi stabilne i zdrowe podparcie ciała.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty