Materac LIO JANPOL dziecięcy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LIO JANPOL dziecięcy

    Materac LIO JANPOL dziecięcy

    Materac Lio to piankowy materac dla dzieci zapewniający prawidłowe podparcie przez całą noc.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

619,00 zł

Materac Lio to piankowy materac dla dzieci zapewniający prawidłowe podparcie przez całą noc.

Materac Lio to najnowszy model piankowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Konstrukcja materaca opiera się na dwóch wysokiej jakości piankach, których właściwości tworzą niezwykle komfortowe i zdrowe warunki snu dla najmłodszych użytkowników. Za stabilne podparcie i ułożenie ciała podczas snu odpowiada pianka poliuretanowa, która stanowi doskonałą podstawę dla innowacyjnej pianki lateksowej Ocean Blue o właściwościach termoregulacyjnych. W strukturze lateksu zawarte zostały specjalne żelowe kapsułki, które pochłaniają nadmiar ciepła wilgoci, dzięki czemu dziecko nie przegrzewa się podczas snu oraz zachowane zostają wysoce higieniczne warunki snu. Warto zwrócić uwagę na antyalergiczne właściwości materaca Lio, dzięki którym w obrębie produktu nie gromadzą się niebezpieczne dla dziecka mikroorganizmy oraz alergeny. Produkt wyróżniony został Pozytywną Opinią Instytutu Matki i Dziecka, która potwierdza bezpieczeństwo użytkowania materaca przez dzieci.

Lateks Ocean Blue: pianka o właściwościach termoregulacyjnych. Żelowe kapsułki zawarte w strukturze materiału pochłaniają nadmiar ciepła wydzielanego przez użytkownika oraz redukują wilgoć na powierzchni. Przekłada się to na środowisko wolne od alergenów. Wysokość pianki w materacu Lio wynosi 4 cm.

Pianka poliuretanowa: trwały i odporny na odkształcenia materiał, który stanowi doskonałą bazę dla pianki Ocean Blue. Zapewnia stabilne i zdrowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Tworzy warstwę o grubości 6 cm.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty