Darmowa dostawa w 24h

Newsletter

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu klinikasnu.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Serwis klinikasnu.pl informuje, że w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji biuletynu informacyjnego. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail serwisu.


Kupuj na Raty

Sklep www.klinikasnu.pl oferuje 6 form płatności. Każda z nich jest darmowa, włącznie z ratami 0%, a klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z nimi związanych. Wyjątek stanowi standardowa linia kredytowa przy ratach Santander, w której klient pokrywa koszt kredytu.

 

1. Przedpłata na konto bankowe - kwotę za zamówiony towar klient przelewa na konto naszego sklepu, a realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu

mBank
89 1140 2004 0000 3102 6574 6023
Wizjo Patryk Ustrzycki
al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów 

 

2. Przedpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem - forma płatności stosowana w przypadku towaru niestandardowego na zamówienie. Klient przelewa zadatek na konto sklepu, a po jego zaksięgowaniu rozpoczyna się realizacja zamówienia.

 

3. Pobranie przy odbiorze - po wybraniu tej formy płatności, klient płaci gotówką kurierowi doręczającemu zamówienie.

 

4. Przedpłata za pośrednictwem serwisu Transferuj.pl - wybierając tę formę, klient może zapłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowego, ale także z wybranych kart kredytowych i debetowch. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności przez serwis Transferuj.pl.

 

5. Przedpłata za pośrednictwem serwisu PayU - wybierając tę formę, klient może zapłacić bezpośrednio ze swojego konta bankowego, ale także z wybranych kart kredytowych i debetowch. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po przesłaniu potwierdzenia dokonania płatności przez serwis PayU.

 

6. Raty Santander - klient może skorzystać z płatności za zamówienie w formie ratalnej. Do wyboru są 2 linie kredytowe. Standardowa i Raty 0%. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wysłaniu informacji przez Santander o podpisaniu umowy kredytowej przez klienta. Więcej informacji...