Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy

    Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy

    Materac zapewniający odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu

Nowy

Stan: Dostępny do 6 tygodni

4 119,00 zł

Materac zapewniający odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu

Materac .ZIP to doskonała propozycja od firmy Curem. W tym hybrydowym materacu zastosowano system multipocket, w którym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe podparcie na całej powierzchni materaca. Za komfort użytkowania odpowiadają pianki Fusion i Serene. Pierwsza z nich osłania omawiane powyżej sprężyny. Dodatkowo wykonano w niej konturowe nacięcia, dzięki którym model posiada siedem stref twardości, przez co użytkownik ma pewność że jego ciało jest prawidłowo ułożone na materacu. Serene to pianka, w której zastosowano miliony mikrokapsułek, które indywidualnie wypuszczają nadmiar powietrza i optymalizują siłę zwrotnego nacisku. Niewątpliwym atutem jest zdejmowany pokrowiec Zeo Case, w którym zastosowano rozwiązanie w postaci taśmy 3D, która zapewnia idealną wymianę powietrza. Obszycie przeznaczone do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość produktu to ok. 23 cm.

Pianka Serene: pianka, w której zastosowano miliony mikrokapsułek, których zadaniem jest optymalizowanie nacisku zwrotnego. Dodatkowo pianka bardzo dobrze podpiera ciało użytkownika. Jest również gwarancją zdrowego i komfortowego snu.

Sprężyna multipocket: każda ze sprężyn znajdująca się w materacu pracuje niezależnie od drugiej. System ten zapewnia bardzo dobre podparcie w każdym punkcie produktu, co z pewnością przyczynia się do lepszego ułożenia ciała na powierzchni modelu. Warto również zaznaczyć, że sprężyny wykorzystane w modelu są drobniejsze i gęściej rozmieszczone.

Pianka konwencjonalna:jest to piana, której grubość wynosi 2 cm. Umieszczono ją na spodzie aby zapewnić stabilizację dla całego materaca.

Pianka Fusion: hybrydowa piana, która łączy w sobie cechy pianek konwencjonalnych oraz wysokoelastycznych. Jego wysoka elastyczność zapewnia odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. Dodatkową zaletą są konturowe nacięcia, dzięki którym materac posiada siedem stref twardości, przez co użytkownik ma pewność, że jego ciało jest bardzo dobrze ułożone na powierzchni modelu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Marga
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-07

Jeden z lepszych

Jedyny model z Curem, w którym się zdecydowano na sprężyny kieszeniowe i piankę. Połączenie całkiem dobrze wyszło, jest wygodnie, zdrowo i odprężająco, Mogę polecić z czystym sumieniem.

Oceń 
Hania
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-06-25

Super

Jest taki jak lubię najbardziej, czyli twardy, ale też doskonale dopasowuje się do mojego ciała, dzięki czemu śpię spokojnie i wygodnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty