Materac ELECTRO HILDING hybrydowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ELECTRO HILDING hybrydowy

    Materac ELECTRO HILDING hybrydowy

    Materac Electro z wkładem sprężynowym oraz odpinanym topperem. Możliwość stworzenia aż 6 powierzchni spania o innym poziomie twardości.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

3 389,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 389,00 zł

2 711,20 zł

Materac Electro z wkładem sprężynowym oraz odpinanym topperem. Możliwość stworzenia aż 6 powierzchni spania o innym poziomie twardości.

Materac Electro to innowacyjne połączenie najlepszych właściwości modeli sprężynowych i piankowych. Jest to uniwersalny produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. We wkładzie wykorzystano sprawdzone sprężyny Multipocket z wytrzymałym i odpornym na odkształcenia materiałem Fusion oraz dodatkową warstwą pianki wysokoelastycznej z cienką wkładką sizalu. Połączenie tego rodzajów materiałów zapewnia stabilne podparcie ciała przy zachowaniu niezwykle komfortowych warunków podczas snu. Materac Electro określany jest jako model wielofunkcyjny. Odpinany topper umożliwia dostosowanie twardości powierzchni spania do własnych upodobań. Istnieje aż 6 kombinacji dających różny poziom twardości. Topper wykonany został z lateksu oraz pianki Visco, która doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Klienci z pewnością docenią możliwość innego zastosowanie toppera, doskonale sprawdzi się podczas podróży lub jako dodatkowy materac w domu podczas wizyty gości. Materac Electro dostępny jest w naturalnym pokrowcu Tencel New, który stanowi dodatkową ochronę przed bakteriami oraz innymi alergenami.

Sprężyny Multipocket: system ten opiera się na umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Tworzą powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki czemu uginają się tylko w miejscach nacisku. Zapewniają stabilne i prawidłowe podparcie na całej długości.

Pianka wysokoelastyczna: sprężysta pianka odporna na odkształcenia. Materiał doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała człowieka, zapewniając niezwykle komfortowy i odprężający odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Struktura pianki umożliwia swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu w obrębie materaca zachowana zostaje świeżość i czystość.

Pianka Fusion: materiał, który łączy właściwości pianki wysokoelastycznej i poliuretanowej. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje parametry przez wiele lat.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty