Materac DANCE HILDING hybrydowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DANCE HILDING hybrydowy

    Materac DANCE HILDING hybrydowy

    Hybrydowy materac Dance z wkładem z 7-strefowego systemu sprężyn Pocket Plus. Materac dostępny w pokrowcu Italiano.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki

2 799,00 zł

Hybrydowy materac Dance z wkładem z 7-strefowego systemu sprężyn Pocket Plus. Materac dostępny w pokrowcu Italiano.

Materac Dance to nowoczesny hybrydowy materac, którego wkład opiera się na innowacyjnym systemie drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości 15 cm. Sprężyny nadają powierzchni materaca sprężystości i elastyczności punktowej, dzięki którym ciało uzyskuje stabilne podparcie na całej długości. Materac Dance to idealne rozwiązanie dla par, ruchy jednej osoby nie wpływają na sen partnera/partnerki. Wierzchnią warstwę tworzy połączenie dwóch wysokiej jakości pianek: wyskoelastycznej i FloFom. Pierwsza z nich odpowiada za dodatkowe podparcie ciała, natomiast FloFom wpływa na efekt delikatnego chłodu, tworząc niezwykły komfort podczas snu. Materac Dance wpływa na regenerację całego organizmu, idealnie dopasowuje się do ciała podczas zmiany pozycji, zapewniając odpowiednie podparcie. Produkt dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Italiano.

Sprężyny Pocket Plus: niewielkie sprężyny umieszczone w osobnych woreczkach, pracujące indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. Tworzą powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki czemu ciało podparte jest w każdym punkcie na całej długości. Wysokość sprężynek wynosi 15 cm.

Pianka wysokoelastyczna: odporny na odkształcenia materiał, który doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Dzięki przepuszczalnej strukturze pianka umożliwia swobodny przepływ świeżego powietrza pomiędzy warstwami, co przekłada się na świeżość i czystość wewnątrz produktu.

Pianka FloFom: pianka o właściwościach chłodzących, dzięki którym doskonale reguluje temperaturę podczas ciepłych nocy, zapewniając sen w komfortowych warunkach.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty