Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

    Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

    Dwustronny materac Niobe o właściwościach antyalergicznych.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

1 199,00 zł

Dwustronny materac Niobe o właściwościach antyalergicznych.

Materac Niobe to propozycja z najnowszej kolekcji producenta Janpol. Jest to model o dwóch stronach użytkowych, które charakteryzują się odmiennymi twardościami i właściwościami. Wkład stanowią wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe typu Multipocket, których gęste upakowanie zapewnia elastyczność punktową oraz siedem stref twardości w obrębie powierzchni materaca. Przekłada się to na doskonałe podparcie ciała przez całą noc. Sprężyny pracują indywidualnie w zależności od miejsca nacisku, dzięki czemu ruchy jednej osoby nie wpływają na sen partnera. Warstwy wierzchnie w materacu Niobe tworzą dwie pianki o zróżnicowanych właściwościach. Z jednej strony za stabilność i prawidłowe utrzymanie ciała odpowiada pianka wysokoelastyczna, natomiast z drugiej wrażenie delikatnego otulenia jest efektem wykorzystania reagującej na ciepło pianki termoelastycznej. Obie pianki cechują się wysoką higieną pracy, umożliwiają ciągły przepływ powietrza, dzięki czemu środowisko wewnątrz produktu utrzymane zostaje w czystości i świeżości. Cała konstrukcja zwieńczona jest eleganckim pokrowcem Smart, który można wymienić na innowacyjne obszycie Silver Protect z włóknami srebra.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Sprężyny Multipocket: rodzaj materiału, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu działają one indywidualnie, niezależnie od siebie. Przekłada się to na powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, która stabilnie podpiera każdą część ciała przez całą noc. Multipocket wyróżnia gęstość upakowania sprężyn. Na każdym metrze kwadratowym umieszczonych jest aż 500 sprężyn.

Pianka wysokoelastyczna: pianka o zwiększonej elastyczności i sprężystości, która pod wpływem obciążenia ze strony użytkownika dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, utrzymując ciało w stabilnej i zdrowej pozycji. Zaletą tego materiału jest również wysoka odporność na odkształcenia, dzięki czemu pianka nie traci swoich właściwości w wyniku wieloletniego użytkowania oraz wydłuża żywotność całego produktu. W materacu Niobe tworzy warstwę o wysokości 3 cm.

Pianka termoelastyczna: innowacyjny materiał, który pod wpływem podwyższonej temperatury i zwiększonego nacisku dopasowuje swoją powierzchnię do ciała użytkownika. Utrzymuje stabilnie ciało, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Mięśnie rozluźniają się, dzięki czemu odpoczynek na takiej powierzchni jest niezwykle odprężający i regenerujący. Tworzy warstwę o grubości 3 cm.

Przekładka filcowa: w materacu Niobe materiał filcowy oddziela sprężyny Multipocket od warstw piankowych. Wpływa na usztywnienie oraz podwyższenie twardość powierzchni.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty