Materac DELIA JANPOL kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac DELIA JANPOL kieszeniowy

    Materac DELIA JANPOL kieszeniowy

    Materac Delia to klasyczny model sprężynowy ze specjalną wkładką z kokosu.

Nowy

Stan: Dostępny do 15 dni roboczych

966,00 zł

Materac Delia to klasyczny model sprężynowy ze specjalną wkładką z kokosu.

Klasyczny materac Delia to nowość od producenta Janpol. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych powierzchnia materaca wyróżnia się doskonałą elastycznością punktową, dzięki której ciało użytkownika utrzymane jest w stabilnej i zdrowej pozycji przez całą noc. Komfort i odpowiednie podparcie zapewnia pianka poliuretanowa, która stanowi warstwy wierzchnie po obu stronach. Zaletą materaca Delia są dwie powierzchnie o zróżnicowanych twardościach. Jedna z nich utwardzona została specjalną wkładką z kokosu, która obok podwyższenia twardości wyróżnia się doskonałą przepuszczalnością, umożliwiającą swobodny przepływ świeżego powietrza między warstwami. Przekłada się to na antyalergiczne środowisko snu, wolne od bakterii oraz innych niebezpiecznych mikroorganizmów. W standardowej wersji materac wykończony jest pokrowcem Smart, natomiast istnieje możliwość zamiany na pokrowiec Silver Protect. Jakość produktu potwierdza 5-letnia gwarancja na wkład materaca.

Sprężyny kieszeniowe: sprężyny zamknięte zostały w osobnych kieszonkach, dzięki czemu działają indywidualnie. W obrębie materaca tworzą powierzchnie o siedmiu strefach twardości, dzięki którym ciało użytkownika utrzymane zostaje w stabilnej i prawidłowej pozycji podczas snu. Gęstość upakowania wynosi 260 sprężyn na każdym metrze kwadratowym.

Pianka poliuretanowa: jeden z najpopularniejszych materiałów, który wykorzystuje się w produkcji materaców. Jest to lekka, trwała i wytrzymała na odkształcenia pianka, która tworzy stabilne podłoże snu. W zależności od modelu pianka występuje w różnych gęstościach. W materacu Delia tworzy dwie warstwy wierzchnie o grubości 4 cm każda.

Warstwa kokosu: naturalny materiał, który stosowany jest w materacach w celu podwyższenia twardości powierzchni spania oraz usztywnienia konstrukcji. Charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu w obrębie materaca nie gromadzą się alergeny.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty