Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy

    Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy

    Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny z wkładem sprężyny kieszeniowej typu multipocket.

Nowy

Stan: Dostępny do 2-4 tygodni

2 122,00 zł

Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny z wkładem sprężyny kieszeniowej typu multipocket.

Materac Admiral Bio-Ex Exclusive posiada gęste sprężyny Multipocket z siedmioma strefami twardości. Dodatkowo materac został wyposażony w warstwę pianki wysokoplastycznej Biogreen, natomiast warstwę komfortową stanowi płyta termoelastyczna Viscogreen stworzona na bazie naturalnego oleju rycynowego. Wszystko to znajduje się wewnątrz wysokiej jakości pikowanego pokrowca Silver Protect o działaniach bakteriobójczych. Materac stanowi pewne podparcie, dobrze dopasowuje się do ciała i zapewnia komfort snu oraz naturalną sprężystość znaną z klasycznych materaców. Jest to wysokiej jakości model dla wymagających konsumentów.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pianka Viscogreen: Jest to rodzaj pianki termoelastycznej wyprodukowanej na bazie naturalnego oleju rycynowego. Materiał ten zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury. W porównaniu do klasycznych pianek termoelastycznych materiał reaguje szybciej. Jest także bardzo odporny na utlenianie się. Pianka Viscogreen wydziela także przyjemny i kojący aromat. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują dużej wygody w naturalnym wydaniu.

Pianka Biogreen: Pianka ta powstała z naturalnego oleju rycynowego, który jest szeroko stosowany w farmaceutyce. Wyeliminowanie w procesie produkcji ropy sprawiło, że produkcja tych pianek jest całkowicie ekologiczna. Sama pianka jest przyjazna człowiekowi i wydziela przyjemny aromat za sprawą ekstraktu z aloesu. Pianka Biogreen jest także gęstsza i żywotniejsza niż popularnie stosowane pianki wysokoelastyczne innych producentów, co przekłada się na korzystną gwarancję materaców.

Sprężyna Multipocket: To rodzaj sprężyny kieszeniowej o bardzo dużej gęstości sprężyn. W przeliczeniu na m² wypada tutaj ok. 500 sztuk. Dzięki tak dużej gęstości materac jeszcze dokładniej dopasowuje się do indywidualnej budowy ciała. Gwarantuje również bardzo stabilne podparcie i niespotykaną sprężystość. Jest to wysokiej klasy rozwiązanie dla osób szukających wysokiej klasy materaców sprężynowych.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Lucyna
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-09

super

jest bardzo dobry, w rozsądnej cenie :) mi przypadł do gustu od pierwszego leżenia

Oceń 
Milena
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-09

dobry

Na tym materacu czuje sie naprawdę dobrze, jest wygodny przyjemnie się na nim odpoczywa.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty