Materac HYBRID STYLE SEALY kieszeniowo-piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac HYBRID STYLE SEALY kieszeniowo-piankowy

    Materac HYBRID STYLE SEALY kieszeniowo-piankowy

    Materac z wkładem kieszeniowym wzbogacony o piankę żelową.

Nowy

3 576,00 zł

Materac z wkładem kieszeniowym wzbogacony o piankę żelową.

Hybrid Style to materac, w którym bazę stanowi wkład sprężynowy. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni, dzięki czemu pracuje indywidualnie, a materac zyskuje doskonałą elastyczność punktową. Sprężyny są bardzo wytrzymałe, ponieważ zostały wykonane ze stopu tytanu. Elementy uginają się jedynie w miejscu nacisku, proporcjonalnie do jego siły. Ułatwia to nie tylko właściwe dopasowanie się powierzchni do kształtu ciała użytkownika, ale również zapobiega przenoszeniu drgań w inne rejony materaca. Pod wkładem kieszeniowym znajduje się trwała podstawa FlexSupport. Powierzchnia użytkowa pokryta jest natomiast dwiema warstwami pianki. Jedną z nich jest gęsta i odporna na zniekształcenia ActiFlex, a drugą chłodząca pianka żelowa OptiCool. Eliminacja nadmiaru ciepła zapobiega przegrzaniu się organizmu i zapewnia odpowiedni klimat do snu. Pianki dopasowują się do ciała i właściwie podtrzymują kręgosłup. Wszystkie warstwy materaca cechuje przewiewność oraz sprawne odprowadzanie wilgoci. W jego wnętrzu nie rozwijają się pleśń i grzyby. Higieniczności nadaje mu także zdejmowany pokrowiec zewnętrzny, który można prać w temp. 30 st.C. Jest to model niski (25 cm) i twardy.

Pianka żelowa z pamięcią OptiCool™: pianka o żelowej konsystencji, która korzystnie wpływa na termoregulację i nie dopuszcza do przegrzania się organizmu.

Apex™ HS Coils: rodzaj wkładu kieszeniowego z wysokich, tytanowych sprężyn. Każda z nich znajduje się w przewiewnej, materiałowej przegrodzie. Pozwala na komfortowy wypoczynek niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi użytkownik. Sprężyny gwarantują elastyczne podparcie oraz zapobiegają przenoszeniu drgań, dzięki czemu, podczas snu, nie odczuwamy ruchów drugiej osoby.

Gel CoreSupport Center™: materiał ulokowany w środkowej części materaca, zwiększający jej wytrzymałość na większe obciążenia.

SolidEdge™ HD System: umocnienie krawędzi materaca, wpływające korzystnie na jego żywotność.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty