Materac HYBRID CLASSIC SEALY sprężynowo-piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac HYBRID CLASSIC SEALY sprężynowo-piankowy

    Materac HYBRID CLASSIC SEALY sprężynowo-piankowy

    Ekskluzywny materac kieszeniowy z żelową pianką.

Nowy

4 772,00 zł

Ekskluzywny materac kieszeniowy z żelową pianką.

Materac Hybrid Classic jest modelem o dużej wytrzymałości, ponieważ wysokie sprężyny zostały wykonane ze stopu tytanu. Wkład sprężynowy w połączeniu z najlepszej jakości materiałami, jakimi są pianki OptiCool i ActiFlex, tworzy warunki gwarantujące komfortowy sen. Sprężyny umieszczone w niezależnych kieszeniach doskonale reagują na każdy ruch i uginają się proporcjonalnie do ciężaru i nacisku. Powierzchnia nie nachyla się całościowo w jednym kierunku i zapada punktowo. Ruchy jednej osoby nie zakłócają dzięki temu snu partnera. Górne warstwy materaca to dwa rodzaje pianki. ActiFlex na wysokość 5 cm i cechuje ją duża gęstość oraz wytrzymałość na zniekształcenia. OptiCool o grubości 2,5 cm posiada pamięć kształtów, a jej żelowa konsystencja ma działanie chłodzące. Obie warstwy chronią ciało przed naciskami zwrotnymi. Dodatkowo w części środkowej umieszczono materiał wzmacniający konstrukcję w rejonie narażonym na największe obciążenie. Wzmocnieniem są również specjalnie usztywniane krawędzie. Materac właściwie rozkłada ciężar na całej powierzchni, dzięki czemu w rejonach najbardziej obciążanych nie powstają wgniecenia. Każda część ciała jest podpierana we właściwy sposób, więc podczas snu mięśnie w pełni odpoczywają i zmniejszone zostaje ryzyko ścierpnięcia kończyn. Hybrid Classic jest modelem o średniej twardości i wysokości 29 cm.

Pianka żelowa z pamięcią OptiCool™: dopasowuje się do kształtów i wolno powraca do wcześniejszej formy. Dzięki żelowej konsystencji ochładza powierzchnię i eliminuje ryzyko przegrzania organizmu.

Apex™ HS Coils:rodzaj wkładu kieszeniowego, w którym sprężyny zostały wykonane ze stopu tytanowego. Jest wytrzymały i cechuje go elastyczność punktowa. Prawidłowo podpiera kręgosłup na całej jego długości. Każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej, niezależnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort, niezależnie od tego w jakiej pozycji śpimy.

Gel CoreSupport Center™: materiał wzmacniający konstrukcję materaca w miejscach, w których występuje duże obciążenie. Jest dodatkowym wsparciem dla najcięższych partii ciała.

SolidEdge™ HD System: wzmocnione krawędzie materaca wpływające na stabilność konstrukcji i wygodę użytkowania produktu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Jola
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-06-25

Świetny

Dzięki niemu wreszcie się wysypiam i nie mam problemu z zaśnięciem. Najchętniej nigdy bym z niego nie wstała!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty