Materac AIR HYBRID VISCO MATERASSO kieszeniowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac AIR HYBRID VISCO MATERASSO kieszeniowy

    Materac AIR HYBRID VISCO MATERASSO kieszeniowy

    Hybrydowy materac Air Hybrid Visco to sprężynowo – piankowy model gwarantujący komfortowy i odprężający wypoczynek.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

2 642,00 zł

Hybrydowy materac Air Hybrid Visco to sprężynowo – piankowy model gwarantujący komfortowy i odprężający wypoczynek.

Materac Air Hybrid Visco jest jednym z najnowszych modeli dostępnych w ofercie Pan Materac. Materac ten powstał w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia specjalistów Pana Materaca oraz inżynierów firmy Materasso. Efektem tej współpracy jest model, w którym zawarte zostały najlepsze cechy materacy sprężynowych oraz właściwości modeli piankowych. Centralną część materaca tworzą pracujące indywidualnie sprężyny kieszeniowe, których gęste ulokowanie jest gwarancją prawidłowego podparcia ciała przez całą noc. Stabilność podczas snu zapewnia również pianka Eliocell, która tworzy warstwę wierzchnią jednej strony materaca. Jest to materiał o wysokiej higienie pracy, który tworzy mikroklimat wolny od alergenów i mikroorganizmów. Miększą stronę materaca Air Hybrid Visco stanowi termoelastyczny materiał, który idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Przekłada się to na rozluźnienie mięśni oraz szybszą regenerację podczas snu. Dopełnieniem materaca jest elegancki, pikowany dodatkową warstwą pianki termoelastycznej, pokrowiec Silver Visco o właściwościach antybakteryjnych.

Sprężyny kieszeniowe: umieszczenie każdej sprężyny w osobnej kieszonce zapewnia indywidualną pracę, dzięki czemu uginają się one tylko w miejscach zwiększonego nacisku ze strony użytkownika. Tworzą powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki czemu ciało podparte jest stabilnie, a kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej pozycji.

Pianka Eliocell: zapewnia stabilne podparcie ciała podczas snu. Zaletą tego materiału jest wysoka higiena pracy. Dzięki otwartokomórkowej strukturze usprawnia wentylację wewnątrz produktu. Stały dostęp świeżego powietrza oraz absorpcja wilgoci przekłada się na warunki wolne od pleśni, grzybów oraz innych alergenów.

Pianka termoelastyczna: pianka reaguje na zmianę temperatury oraz nacisk idealnie odwzorowując kształt ciała użytkownika. Delikatne otulenia przekłada się na rozluźnienie, dzięki czemu mięśnie regenerują się szybciej i efektywniej. Pianka powraca do swojej pierwotnej formy po ustaniu nacisku.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty