MATERAC .LOG CUREM PIANKOWY

  • Opinie: 5
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC .LOG CUREM PIANKOWY

    MATERAC .LOG CUREM PIANKOWY

    Komfortowy materac o antybakteryjnych i antyalergicznych właściwościach.

Nowy

Stan: Dostępny do 6 tygodni

4 689,00 zł

Komfortowy materac o antybakteryjnych i antyalergicznych właściwościach.

Materac .LOG od firmy Curem, to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają twardsze podłoże podczas snu. Model zapewnia doskonałe podparcie dla wszystkich partii ciała. Podstawę produktu stanowi hybrydowa pianka Fusion, która posiada siedem stref twardości. Przy jej tworzeniu połączono cechy pianki wysokoelastycznej oraz konwencjonalnej. Dodatkowym atutem jest wysoka elastyczność, dzięki której materac jest jeszcze bardziej komfortowy. W kolejnej warstwie materaca znajdziemy piankę Visco, która pod wpływem temperatury i ciężaru użytkownika, bardzo dobrze dopasowuje się do niego. Niewątpliwą zaletę tego materiału są jego właściwości antyalergiczne. Następna warstwę tworzy pianka Serene, która odprowadza pozyskane ciepło do wcześniej omawianej pianki Visco, przez co w produkcie powstaje idealny mikroklimat dla dobrego snu. Kolejną zaletą materaca .log jest zdejmowany pokrowiec, przeznaczony do prania w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. W strukturze obszycia znajdują się zeolity. Są to naturalne minerały o antybakteryjnych właściwościach, które dodatkowo niwelują przykre zapachy. Wysokość: ok.23 cm.

Pianka Serene: w strukturze tej pianki znaleźć można system SAT - miliony mikrokapsułek, które niwelują nadmiar powietrza oraz optymalizują siłę zwrotnego nacisku. Materiał gwarantuje odpoczynek na wysokim poziomie komfortu.

Pianka Visco: pianka typu memory foam o właściwościach antyalergicznych. Materiał posiada cechy, dzięki którym po usunięciu ciężaru powraca do pierwotnego kształtu. Dodatkową zaletą jest fakt, że pianka reaguje na temperaturę użytkownika, przez co doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika zwiększając powierzchnię podparcia.

Pianka Fusion: jest to hybrydowa piana, która gwarantuje odpoczynek na wysokim poziomie komfortu. Wysoka elastyczność, to kolejny atut, dzięki któremu korzystanie z materaca to czysta przyjemność. Materiał został podzielony na siedem stref komfortu.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Monika
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-09-30

Drogi ale wygodny bardzo

Zdecydowałam się go kupić na raty i chociaż dalej go spłacam myślę, że warto go było kupić bo na żadnym mi się nigdy tak dobrze nie spało, nie znam się dokładnie na tym co ma w środku ale mój partner dokładnie sprawdził i porównywał wkład i wyszło na to, że ten jest najlepszej jakości.

Oceń 
Kurima
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-09-11

wygoda na 100

Widząc większość opinii widzę, że nie tylko ja jestem fanką nowinek i materacy piankowych. Jak dla mnie materac nie ma absolutnie żądnych wad. Przyjemny w dotyku, ładnie się prezentuje i jest niesamowicie wygodny. Ciężko mi opisać jak bardzo wygodny, trzeba by było go po prostu wypróbować.

Oceń 
Sebastian
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-07

na plus

Jestem w stanie z pełną odpowiedzialnością polecić ten model, nie wiem jak z innymi ale ten jest wyjątkowo solidny i bardzo dobrze się czuję leżąc na nim, spokojnie mogę przespać całą noc w jednej pozycji, co mi się wcześniej nie zdarzało w ogóle, zazwyczaj się kręciłem cały czas. Polecam, jest wart tych pieniędzy.

Oceń 
Kleparz
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-03

Trafiony zakup

Lubię twardsze materace więc ten mi odpowiada ale przy tym dostosowuje się do ciężaru i wielkości ciała. Śpi się bardzo przyjemnie, mięśnie odpoczywają i regenerują się. Polecam ten model, jeden z lepszych na rynku.

Oceń 
Leon
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-07-06

Twardsza kategoria

To już jest solidny materac, twardo podpiera ramiona, plecy, nogi ale mimo to jest wygodny i po miesiącu odczułem efekty. Lepiej się wysypiam, rano nie muszę się rozchodzić, żeby dobrze funkcjonować i mam lepsze samopoczucie. Myślę, że to zasługa właśnie tego materaca.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty