Materac LAVENDER DUO MATERASSO piankowy

  • Opinie: 2
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac LAVENDER DUO MATERASSO piankowy

    Materac LAVENDER DUO MATERASSO piankowy

    Materac piankowy z ekstraktem z lawendy i warstwą antybakteryjną.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 888,00 zł

Materac piankowy z ekstraktem z lawendy i warstwą antybakteryjną.

W modelu Lavender Duo zastosowano połączenie dwóch wysokiej klasy pianek, produkowanych przy użyciu nowoczesnych technologii. Jako materiału bazowego użyto pianki Lavender. Jest trwała, elastyczna i stanowi stabilną podporę dla ciała. Ciężar użytkownika jest równomiernie rozkładany na całej powierzchni, dzięki czemu nie ulega miejscowym deformacjom. Materiał produkowany jest wyłącznie z komponentów przyjaznych dla środowiska. W piance znajdują się mikrokapsułki z olejkiem lawendowym, którego woń ułatwia zasypianie i odstrasza komary. Wewnątrz wypełnienia materaca ulokowana jest natomiast pianka Antibacterial, która podnosi w znaczący sposób higieniczność produktu. To dzięki niej w materacu nie rozmnażają się bakterie i groźne dla zdrowia mikroorganizmy. Zdejmowany pokrowiec Oliva działa kojąco na skórę i nadaje się do prania. Wysokość: ok. 24 cm.

Pianka Lavender: ekologiczny materiał wykonany na bazie naturalnych składników. Zawarte w nim kapsułki z lawendową esencją stopniowo uwalniają aromat, co tworzy idealne warunki do relaksu.

Pianka Antibacterial: tworzywo wzbogacone o substancję leczniczą, tj. Sani-Tized. Dodatek zapobiega rozwojowi grzybów, pleśni i baterii. Piankę stosuje się w produktach dla alergików. Zapewnia higieniczne środowisko snu przez wiele lat.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Beata
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2019-04-04

Super

Zakochałam się w tym materacu. Jest czymś co daje ukojenie ciału po codziennych trudach. Podparcie ciała na całej powierzchni rozłożone perfekcjonalnie. Polecam.

Oceń 
Lena
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-02

na5!

Materac tak wygodny, że aż żal z niego złazić każdego ranka. Osobiscie jestem zachwycona. 5 na 5!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty