Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy

    Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO piankowy

    Materac rehabilitacyjny z pianek wysokoelastycznych i warstwy pianki termoelastycznej.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki!

1 308,00 zł

Materac rehabilitacyjny z pianek wysokoelastycznych i warstwy pianki termoelastycznej.

Ze względu na unikalne właściwości oraz możliwość dopasowania do ciała materace termoelastyczne są coraz częściej polecane przez ortopedów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, producenci Materasso oferują termoelastyczny model TERMOPUR COMFORT w atrakcyjnej cenie. Warstwę komfortową stanowi tutaj pianka termoelastyczna o wysokiej gęstości i wysokości 4 cm. Z drugiej strony modelu znajduje się wysokoplastyczna masująca pianka. Rdzeń materaca stanowi natomiast komfortowa pianka NIGHTFLY. Materac jest dostępny w pokrowcu ALOE VERA, który posiada enzymy oraz substancje pielęgnujące i regenerujące skórę podczas snu.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pianka termoelastyczna: pianka, która bardzo często nazywana jest pianką leniwą ze względu na jej powolny sposób działania. Ze wszystkich stosowanych materiałów w materacach pianka termoelastyczna najlepiej dopasowuje się do ciała i pomaga mu w utrzymaniu ergonomicznej pozycji podczas snu. Pianki termoelastyczne zostały opracowane przez NASA, by potem stanowić warstwę komfortową najwygodniejszych materaców, poduszek czy wypoczynków.

Pianka wysokoelastyczna: Jest często łączona z piankami termoelastycznymi i zapewnia dla nich stabilne podparcie. Stosuje się ją zamiast pianek poliuretanowych, by zapewnić materacom znacznie lepszą żywotność, sprężystość oraz oddychalność. Pianki wysokoelastyczne nie wykruszają się i nie tracą szybko swoich właściwości, a dzięki stosowaniu odpowiedniego profilowania uzyskuje się różne właściwości materaców. Pianki występują także w różnych odmianach o dodatkowych właściwościach.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Natalia
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2017-11-16

najlepszyyy

Najlepszy! jestem z niego bardzo zadowolona!

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty