Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO piankowy

  • Opinie: 1
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO piankowy

    Materac SULTAN TERMOPUR MATERASSO piankowy

    Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny z profilowaną pianką wysokoelastyczną i dwoma różnymi stronami komfortowymi.

Nowy

Stan: Dostępny do 2-4 tygodni

1 985,00 zł

Wysokiej jakości materac rehabilitacyjny z profilowaną pianką wysokoelastyczną i dwoma różnymi stronami komfortowymi.

Sultan Termopur dzięki zastosowaniu profilowanej pianki wysokoplastycznej Biospring zyskuje właściwości siedmiostrefowego materaca. Pianka została stworzona na bazie oleju rycynowego, wyróżnia się wyjątkową sprężystością i jest bezpieczna dla środowiska. Model ten jest obłożony z jednej strony przewiewną płytą lateksową, z drugiej natomiast zastosowano piankę termoelastyczną. Posiada zatem różne właściwości w zależności od strony materaca. Sultan Termopur występuje w nowoczesnym i przyjemnym w dotyku pokrowcu Lyocell – elegancko prezentuje się na materacu, a pikowania z włóknami klimatyzującymi podkreślają jego estetykę. Jeśli szukasz materaca uniwersalnego, Sultan Termopur sprawdzi się znakomicie.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Pianka Biogreen: Dzięki nowym technologiom firma Materasso opracowała całkowicie ekologiczną oraz przyjazną dla człowieka i środowiska piankę BIOGREEN. Powstała ona z oleju rycynowego. Pianka Biogreen tworzy przyjazny mikroklimat, który działa kojąco na osobę leżącą. Dodatkowo materiał został nasączony przyjemnym ekstraktem z aloesu. Pianka Biogreen jest także bardzo wytrzymała i odporna na odkształcenia.

Pianka Termoelastyczna: Od pewnego czasu zyskuje sobie olbrzymie uznanie wśród klientów. Dzięki swoim właściwościom zmiany twardości pod wpływem temperatury idealnie odwzorowuje kształt ciała człowieka. Ze wszystkich stosowanych w materacach materiałów pianka termoelastyczna ma największą powierzchnię styku z ciałem. Materace zawierające piankę termoelastyczną są uznawane za jedne z najwygodniejszych na świecie.

Lateks: Metodę na wulkanizację lateksu odkryto w 1928 roku, niedługo potem firma Dunlopillo wprowadziła pierwsze materace lateksowe. Dzięki wysokiej jakości oraz komfortowi szybko zyskały one status materaca królewskiego. Lateks jest sprężysty i bardzo elastyczny, dostosowuje swoją twardość do wagi osoby leżącej. W modelach lateksowych nie występuje efekt zapadania się. Może być on stosowany jako wkład materaca lub obłożenie sprężyn kieszeniowych czy pianek wysokoelastycznych.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Paulina
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-01-08

Trafiony zakup

Śpi się na nim bardzo dobrze, ogólnie jestem zadowolona z zakupu, bo nie wydałam zbyt dużo a jednak jakość jaką otrzymałam jest naprawdę wysoka

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty