MATERAC .REG CUREM PIANKOWY

  • Opinie: 4
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    MATERAC .REG CUREM PIANKOWY

    MATERAC .REG CUREM PIANKOWY

    Wkład materaca .REG tworzy pianka Visco, która po obu stronach obłożona jest pianką Serene oraz pianką Fusion.

Nowy

Stan: Dostępny do 6 tygodni

5 779,00 zł

Wkład materaca .REG tworzy pianka Visco, która po obu stronach obłożona jest pianką Serene oraz pianką Fusion.

Budowa modelu .REG oparta została na połączeniu trzech rodzajów pianek, których indywidualne właściwości czynią materac jednym z najbardziej kompletnych produktów dostępnych obecnie na rynku. Zachowana została odpowiednia proporcja pomiędzy miękkością a stabilnym podparciem ciała. Udało się to osiągnąć dzięki właściwościom jakimi cechuje się pianka Serene, w której zastosowana innowacyjna technologia SAT wpływa na optymalizację siły zwrotnego nacisku. Pianka Visco pod wpływem ciepła wydzielanego przez osobę śpiącą doskonale dopasowuje się do ciała zapewniając poczucie otulenia. Cechuje się również wysoką przewiewnością dzięki czemu w materacu nie gromadzi się kurz oraz roztocza. Wentylacją oraz przepływ ciepła w produkcie dodatkowo wspomagane są przez warstwę 16 cm pianki Fusion, która w swojej budowie łączy parametry zarówno pianek konwencjonalnych jak i wysokoelastycznych. Do materaca dołączony jest wysokiej jakości, antybakteryjny pokrowiec Zeo Case, którego pranie powinno odbywać się w temperaturze nie przekraczającej 40 st.C. Wysokość całego produktu to ok. 26 cm. Materac posiada certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Pianka Serene: połączenie właściwości pianek typu memory foam oraz konwencjonalnych o wysokiej gęstości, które wzbogacone zostały o technologie Supportive Air Technology (SAT) wykorzystującą miliony powietrznych mikrokapsułek, które odpowiadają za redukcję siły zwrotnego nacisku. Zapewnia idealne podparcie dla każdej części ciała w trakcie snu.

Pianka Visco: pianka, której właściwości zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała, jest to efekt pochłaniania przez materiał ciepła wydzielanego przez użytkownika. Redukuje uczucie nacisku zapewniając wrażenie otulenia. Pianka pod wpływem ustania nacisku wraca do pierwotnej formy. Jest to materiał o właściwościach antyalergicznych.

Pianka Fusion: pianka hybrydowa, której budowa została oparta na właściwościach jakimi cechują się pianki konwencjonalne i wysokoelastyczne. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz elastycznością. Wykonane nacięcia wzdłużne i poprzeczne dzielą piankę na 7 stref twardości.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Oceń 
Janusz
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2019-01-04

Najlepszy wybór

Jestem zadowolony z wyboru tego materaca, Jest zgodny z moimi oczekiwaniami i z tym co obiecuje producent. Wygodny, zdrowy dla kręgosłupa i można się wyspać. Serdecznie polecam.

Oceń 
Max
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-07

Wygodny

Crem.reg jest materacem wygodnym, Pokrowiec jest na zamek, łatwo go zdjąć, można wyprać w 60 stopniach. Wkład się nie wyrabia, materac po roku dalej jest tak samo sprężysty, Polecam

Oceń 
Miruna
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-08-07

Pełny komfort

Nie jest to tani materac i doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać ale trzeba przeanalizować wszystkie argumenty za i przeciw. Myślę, że warto pomyśleć o zdrowiu , zwłaszcza w wieku po 50tce. Myślę, że ten materac jest odpowiedni jeśli chcemy zadbać o kręgosłup, budzić się wypoczętym.

Oceń 
Natan
Opinia od niezweryfikowanego użytkownika.
2018-07-05

Wysoki poziom komfortu

Podobno te materace są kupowane w hotelach 4-5 gwiazdkowych. Jeśli to prawda to czuje się luksusowo bo mam taki jeden egzemplarz u siebie. To jest na prawdę dobry jakościowo materac, który miażdży konkurencję prawie pod każdym względem. Cenowo należy raczej do tych droższych ale trzeba wypróbować bo łatwo poczuć różnicę. W każdym razie ja ze swojej strony bardzo polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty