Materac CONGA HILDING piankowy

  • Opinie: 0
  • Dodaj opinię
  • Zapytaj o produkt
  • Zapytaj o produkt

    Materac CONGA HILDING piankowy

    Materac CONGA HILDING piankowy

    Nowoczesny materac Conga Hilding, który tworzy aż 4 pianki o zróżnicowanych właściwościach. Materac dostępny w pokrowcu Cashmere.

Nowy

Stan: Dostępny od ręki

2 129,00 zł

Nowoczesny materac Conga Hilding, który tworzy aż 4 pianki o zróżnicowanych właściwościach. Materac dostępny w pokrowcu Cashmere.

Innowacyjny materac Conga to jeden z najnowszych modeli dostępnych w kolekcji producenta Hilding. Materac ten zdecydowanie wyróżnia się budową wewnętrzną, na którą składają się aż 4 wysokiej jakości pianki. Centralną część materaca tworzą dwie pianki wysokoelastyczne – Velvet Touch oraz HR, dzięki którym ciało użytkownika utrzymane zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Dzięki specjalnemu profilowaniu w siedem stref twardości, ciężar ciała rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni, co przekłada się na niezwykłą wygodę i odprężenie podczas snu. W materacu Conga zastosowano również innowacyjne rozwiązanie w postaci wkładek z pianki chłodzącej FloFom oraz termoelastycznej pianki Visco na wysokości ramion, które wpływają na niebywały komfort, dając poczucie chłodu w ciepłe noce oraz rozgrzewając podczas chłodnych zimowych wieczorów. Materac dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Cashmere.

Pianka FloFom: pianka o właściwościach termoregulacyjnych i chłodzących. Tworzy niewielką warstwę w strefi ramion. Zapewnia przyjemny chłód podczas ciepłych letnich nocy.

Pianka Velvet Touch: wysokoelastyczna pianka zaprojektowana przez inżynierów Hilding. Dzięki odpowiedniej sprężystości i twardości zapewnia stabilne podparcie ciała na całej długości. Wyróżnia się również świetną przepuszczalnością powietrza, która gwarantuje świeżość i czystość przez bardzo długi czas. Skutecznie chroni przed rozwojem bakterii.

Pianka Visco: termoelastyczny materiał, który pod wpływem temperatury i nacisku idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, zapewniając efekt delikatnego otulenia.
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Klinika Snu. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązane produkty